Rehabilitacja Zanettiego przebiega pomyślnie

21 czerwca 2013 | 12:41 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Piłkarze Interu w Appiano Gentile będą musieli zjawić się 8 lipca. Wówczas każdy z nich odbędzie indywidualną rozmowę  z nowym trenerem Walterem Mazzarrim oraz przejdzie testy zdrowotne i kondycyjne. Niektórzy zawodnicy jak Diego Milito, zjawią się w klubie nawet wcześniej.

Milito przebywa obecnie w Argentynie, gdzie przechodzi rehabilitację uszkodzonego kolana (kontuzja z 14 lutego). O terminie powrotu do Appiano zawodników biorących udział w Pucharze Konfederacji zdecyduje trener Mazzarri, a są to: Pereira, Gargano i Nagatomo. Decyzja zostanie podjęta również w sprawie Palacio, Guarina oraz Duncana, który może wyjechać na Mistrzostwa Świata do lat 20 w Turcji z Ghaną.

Przebywający na statku z kibicami Interu, Javier Zanetti kontynuuje swoją rehabilitację, w której pomaga mu Profesor Combi. Rehabilitacja przebiega pomyślnie, Zanetti może już chodzić bez kul.Źródło: inter.it / inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 4

Miczel

Miczel

21 czerwca 2013 | 15:39

Wcale mnie to nie dziwi, że Capitano się dobrze regeneruje. W meczu otwarcia sezonu już zagra myślę :)

Optajmista

Optajmista

21 czerwca 2013 | 20:51

Zanetti zawsze był niezniszczalny. Zgadzam się z przedmówcą, co do tego, że zagra od początku w następnym sezonie.

Javier4Zanetti

Javier4Zanetti

21 czerwca 2013 | 21:23

Forza Javier

Hagaen

Hagaen

22 czerwca 2013 | 02:03

Akurat Gargano i Pereira to się nie nagrali na konfederacji, bardzo zmęczeni być nie powinni, co innego Nagatomo, cały czas po 90 grał.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich