CAMPIONI 2021

 

Schelotto nie chce do Sassuolo i inne spekulacje

18 sierpnia 2013 | 13:01 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Akcja sprzedaży i wypożyczeń zawodników, którzy nie są w planach Waltera Mazzarriego na kolejny sezon trwa. Po Matiasie Silvestre, Dejanie Stankoviću i Walterze Gargano, kolejnym piłkarzem jest Ezequiel Schelotto.

Argentyńczyk z włoskim paszportem nie zamierza jednak iść "byle gdzie". Z najnowszych informacji wynika, że piłkarz odrzucił właśnie propozycję transferu do beniaminka Serie A - Sassuolo. Zespół ten ponadto chciałby ściągnąć do siebie Biraghiego, który jest obecnie zawodnikiem Interu i Cittadelli.

Trwają również rozmowy odnośnie Samuele Longo, Diego Laxalta (do Bologny za Taidera?), Jonathana, który może wrócić do Parmy w przypadku transferu Isli oraz Rubena Botty.

Odnośnie przyjścia do Interu pomocnika Bologny - Taidera, ciekawostką być może mającą jakieś znaczenie jest fakt, że zawodnik nie zagrał we wczorajszym meczu Bologny w Pucharze Włoch. Bologna oczekuje 15 milionów euro, z kolei Inter oferuje 10. Istnieje również możliwość, że Inter zaoferuje 5 milionów oraz połowę karty Mbaye. Negocjacje mogłyby przyspieszyć wówczas, gdyby Interowi udało się sprzedać Zdravko Kuzmanovića w dobrej cenie, a zainteresowane nim są kluby z Anglii i Hiszpanii.

Źródło: fcinternews.it / inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 4

Ddws

Ddws 18 sierpnia 2013 | 14:20   

Diego Laxalt powinien zostać u nas

Darkos

Darkos 18 sierpnia 2013 | 14:33   

Po co nam młodzi do grzania ławki? Wypożyczyć, jak się ogra to może wracać i walczyć o 1 skład

Ciemno-skóry

Ciemno-skóry 18 sierpnia 2013 | 15:27   

laxalt , mbaye , longo , skeloto , jonathan , duncan i karta kuzmy za taidera , te pierwsze to wyp.

Hagaen

Hagaen 18 sierpnia 2013 | 18:18   

Szczeloto, Kuzma, Longo, Jonathan powinni już dawno być poza naszym klubem. Działaj zarządzie, działaj, ten Taider by się przydał nam, coś mi mówi, że może eksplodować i być jednym z lepszych ŚP w lidze za jakieś 2-3 lata. Mbaye bym oddał max jako współwłasność. Botta i Laxalt też do wypożyczenia.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich