Vuksan: Kovacić liczy na więcej minut

30 listopada 2013 | 15:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Wywiady

Mateo Kovacić, póki co nie potrafi na stałe wywalczyć sobie miejsca w wyjściowym składzie Nerazzurrich. Kwestią czasu jednak wydaje się jednak to, kiedy zacznie odgrywać kluczową rolę w zespole Waltera Mazzarriego. Na temat obecnej sytuacji swojego klienta, wypowiedział się jego agent Nikky Vuksan.

We Włoszech wszyscy byli pod wrażeniem świetnego występu Kovacicia przeciwko Islandii.

- To normalne. Rozegrał wielki mecz i w dużej mierze przyczynił się do awansu Chorwacji na Mistrzostwa Świata. W Interze dostaje mniej szans? O tym kiedy gra decyduje trener Mazzarri, jednak teraz liczy na więcej minut na boisku.

Ausilio wyjawił, że Mazzarri pracuje nad poprawą jego uderzeń na bramkę rywali. Czy to klucz do posiadania większej przestrzeni w grze jako trequartista?

- Taką decyzję podjął trener Mazzarri i nie mam zamiaru się na ten temat wypowiadać.

Thohir skupia się na młodych talentach. Osoba Kovacicia będzie kluczowa dla przyszłości Interu?

- Ciężko mi komentować słowa prezydenta, skoro jeszcze nie miałem okazji spotkać się z nim. Nie wiem, czy ceni Kovacicia, czy nie. To trener decyduje o tym kto pojawia się na placu gry. 

Czy istnieje szansa, aby zawodnik w styczniu zmienił klub?

- Nie widzę powodu dla którego on miałby opuszczać Mediolan. Jeśli Inter nadal go chce to on z przyjemnością tu zostanie. Oferty z innych klubów? Nigdy o tym nie rozmawialiśmy. 

Źródło: sempreinter.com

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich