CAMPIONI 2021

 

Spurs nie wypożyczą Lameli

9 stycznia 2014 | 15:36 Redaktor: Loon Kategoria:Transfery

Nie były to wielkie nadzieje, choć agent piłkarza podróżował ponoć po Włoszech. Wygląda jednak na to, że resztę sezonu Lamela spędzi w Tottenhamie.

Klub zapłacił za piłkarza spore pieniądze - bo aż 36 milionów euro - ale nie daje mu okazji do gry. To z kolei obudziło nadzieje zespołów takich jak Inter, Lazio, Roma czy Juventus, by piłkarza nieco taniej odkupić lub chociaż wypożyczyć.

Nowy trener Tottenhamu nie jest wprawdzie przekonany do tego czy Argentyńczyk powinien grać w wyjściowym składzie, ale obawia się plagi kontuzji i chce, by wszystkie ręce trafiły na pokład. Sam klub przyznaje z kolei, że Lamela był z jego strony wielką inwestycją, która wymaga aklimatyzacji i z czasem zaprocentuje. Powrót do Włoch na pewno by się tej operacji nie przysłużył.

Zdecydowanie mniejszym entuzjastą pozostania w Londynie jest sam piłkarz, który obawia się, że straci przez to miejsce w reprezentacji przed zbliżającymi się mistrzostwami świata. W obliczu jasnego stanowiska Tottenhamu, nie wydaje się jednak prawdopodobne, by zmienił klub tej zimy.

// Odwiedź też nasz specjalny serwis poświęcony mercato

Źródło: Goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Grzegorz940106

Grzegorz940106 9 stycznia 2014 | 17:34   

już odałbym im Milito albo Icardi

Bartek2301

Bartek2301 9 stycznia 2014 | 18:19   

Jak już to Icardiego bo Milito już chciałby powoli karierę zakończyć!

Hagaen

Hagaen 9 stycznia 2014 | 23:29   

No to nie, ciekawe czy faktem będzie zdanie jednego z ekspertów, który stwierdził, że Inter wzmocni się w styczniu jedynie w postaci powrotu Milito. Boże, Diego był wspaniały, ale BYŁ! Jego czas na prawdę się skończył.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich