Deki i Il Capitano po meczu

23 marca 2008 | 16:50 Redaktor: lordqkie Kategoria:Ogólna

Dwóch graczy Interu wypowiedzieli się po wczorajszej przegranej z Juventusem. Byli to Dejan Stankovic i Javier Zanetti. Oto co powiedzieli:

Deki:
"Niestety takie rzeczy jak bramka ze spalonego Camoranesiego się zdarzają. Co się stało, to się nie odstanie, trudno. Nie będziemy przecież nad tym rozpaczać. Wciąż mamy cztery punkty przewagi nad Romą i zamierzamy tą przewagę utrzymać. Za tydzień mecz z Lazio. Mamy cały tydzień, by przygotować się na spotkanie z drużyną, którą bardzo dobrze znam. W końcu grałem tam przez pięć lat. Bramka Camoranesiego? Ewidentny spalony. Szkoda, że sędzia tego nie widział. Jednak zareagowaliśmy, choć trochę za późno, mogliśmy zremisować, ale sie nie udało."

Il Capitano: "Mogliśmy uniknąć tej porażki. Patrząc na to co działo się na boisku nie zasłużyliśmy na przegraną. Niestety skończyło się tak, a nie inaczej i należy teraz myśleć o kolejnych dwóch wyjazdowych meczach. Musimy ciężko pracować na treningach i dobrze zagrać w zbliżających sie spotkaniach. Nie zapominajmy, że wciąż jesteśmy na szczycie tabeli. Chcemy tam pozostać do końca."

Źródło: www.inter.it

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich