Piłkarze po meczu

11 maja 2014 | 15:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Oto co do powiedzenia przed kamerami, bądź za pomocą portali społecznościowych po meczu z Lazio mieli zawodnicy Interu:

Andrea Ranocchia:

- Wszystko poszło zgodnie z planem. Osiągnęliśmy dobry wynik i uświetniliśmy pożegnanie Pupiego. Jesteśmy nieco smutni, ponieważ Zanetti jest symbolem tego klubu i zawsze reprezentował cały skład. Oczywiście w przyszłości nadal pozostanie częścią Interu. Nawet 13 moich przyjaciół Milanistów przybyło na mecz, aby go pożegnać.

Jonathan:

- Móc grać z Kapitanem było dla mnie zaszczytem. To wielki człowiek i jego 19 lat spędzonych w Interze tylko to udowadnia. Udowodnił to również dzisiaj kiedy pojawił się na boisku w wieku 40 lat i po bardzo ciężkiej kontuzji. To wspaniałe uczucie, że w książce o historii Interu nasze nazwiska będą mogły być obok siebie. Chcieliśmy dobrze zakończyć ten sezon i przypieczętować nasz awans do europejskich pucharów po tak wielu zmarnowanych szansach w tym roku. Chcemy utrzymać ten poziom. Mazzarri bił nas młotem po głowie po golu straconym przeciwko Milanowi i dzisiaj pokazaliśmy się zupełnie z innej strony. Byliśmy rządni zwycięstwa. To było jedno z najlepszych spotkań w naszym wykonaniu w bieżących rozgrywkach, jednak pamiętamy, że nadal czeka nas jeszcze mecz z Chievo.

Juan Jesus (na Instagramie):

- Nigdy nie zapomnę tego co Il Capitano zrobił dla mnie. Dziękuję za wszystko. Prawdziwy mężczyzna i wielka osobowość. Zrobię co w mojej mocy, aby doprowadzić Inter tak wysoko jak to tylko będzie możliwe, podobnie jak robiłeś to Ty. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Hagaen

Hagaen 11 maja 2014 | 20:15   

Juan stylowo się wypowiedział, za to Jojatan... z tymi kartami historii to co do Zanettiego nie mam wątpliwości, ale Ty, łysolku? Bez przesady. Jeśli Mazzari bił Was młotem, to ciebie chyba za słabo, natomiast fajnie, że zareagował.

Drakon

Drakon 12 maja 2014 | 10:36   

Zapisac na bank sie Johny zapisal, a jak to juz inna sprawa ;) Fajnie by było jak by Juan w przyszlosci zastapil Zanettiego jako kapitan i byc moze prawy obronca ;p


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich