Agent: Laxalt może trafić do Sampdorii

11 czerwca 2014 | 20:48 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Działacze Interu wydają się być coraz bardziej zdeterminowani, aby ponownie sprowadzić do Mediolanu Jonathana Biabianiego. W tym celu do Parmy powędrować mieliby Schelotto i Belfodil.

Druga połowa karty Francuza znajduje się w posiadaniu Sampdorii. Również w tym przypadku Nerazzurri najchętniej posłużyliby się jednym ze swoich graczy. Konkretnie mówi się o Diego Laxalcie, który ma za sobą bardzo przeciętny sezon w Bolonii i raczej ciężko spodziewać się, aby zdołał przekonać do siebie Waltera Mazzarriego. Oto co na temat przyszłości Urugwajczyka powiedział jego agent, Vincenzo D'Ippolito:

- Na chwilę obecną nie mogę podać żadnych szczegółów, gdyż w tej sprawie brakuje konkretów. Być może będziemy o tym rozmawiać, zobaczymy. Czy będę rozmawiał z Ausilio na temat przyszłości mojego klienta? Być może w przyszłym tygodniu rozpoczniemy konkretniejsze rozmowy.

- Kolejne wypożyczenie czy obóz przygotowawczy w Pinzolo? Jest jeszcze zbyt wcześnie, by o tym mówić. Czy Sampdoria byłaby dobrym miejscem dla Diego? Oczywiście. On jest już dobrze znany we Włoszech. Zobaczymy co się wydarzy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Mos

Mos 11 czerwca 2014 | 20:52   

W La Liga by błyszczał. Odkąd Pioli przestał trenować, chłopak wcale nie grał.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich