Inter ma problem ze strzelaniem karnych?

25 września 2014 | 09:25 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

We wczorajszym meczu Inter mógł wcześniej wyjść na prowadzenie, gdyby nie błąd Rodrigo Palacio, który nie wykorzystał rzutu karnego.

Jak się okazuje, to trzeci rzut karny z rzędu niewykorzystany przez piłkarzy Interu. Wcześniej z jedenastu metrów nie trafiali do siatki Alvarez (z Lazio) i Milito (z Bologną).

Nerazzurri muszą popracować nad tym elementem gry, zwłaszcza że sędziowie bardzo niechętnie dyktują karne na korzyść Interu i można powiedzieć, że dzieje się to "od święta".

Od sezonu 2011-2012 przeciwko Interowi podyktowano aż 26 rzutów karnych, zaś dla Interu 18. Dla porównania w meczach Napoli od tamtego czasu podyktowano 30 karnych, zaś przeciwko tylko 6.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 6

Klinsi64

Klinsi64 25 września 2014 | 09:30   

gdyby nie zszedł Icardi to on by strzelał

Danilux

Danilux 25 września 2014 | 09:55   

Ani Milito, ani Palacio wykonując karne nie byli w rytmie meczowym. To jest mega bezsensowne. Co prawda Palacio chociaż jakoś uderzył i po prostu został wyczuty (Milito po całości zepsuł wykonanie), ale i tak wg mnie powinien wykonywać ktoś bardziej 'rozegrany'.

MrGoal

MrGoal 25 września 2014 | 11:19   

Czułem, że nie strzeli. Widać było od pierwszej minuty, że jest pod formą. Dużo niedokładności w rozegraniu piłki, brak czucia. Powinien strzelać ktoś inny

Dziarski

Dziarski 25 września 2014 | 15:01   

dokładnie, można było przewidzieć że Milito czy Palacio nie strzelą, Rodrigo miał przy tym dużo pecha bo strzelił nieźle. według mnie powinien strzelać Ranocchia

Kruq

Kruq 25 września 2014 | 18:31   

Dla mnie jest niepojęte to, że gość który wiele nie gra ostatnio podchodzi do karnego ! Osvaldo, który gra mecz w mecz, czuje się pewnie na boisku i oddaje rzut karny, koledzy OK ale nie przy 0:0. Jak zobaczyłem, że podchodzi Palacio to wyszedłem z pokoju bo przypomniała mi się sytuacja z Milito, które chcieli dać wejść w mecz od razu w pierwszym meczu (co się wydarzyło wiadomo)... Paranoja !


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich