Balotelli za Guarina?

14 grudnia 2014 | 11:48 Redaktor: realtalk Kategoria:Transfery

Roberto Mancini i Mario Balotelli znają się jak dwa łyse konie. W przeszłości często się kłócili, ale zawsze potem się godzili. Mancio to przy Mourinho chyba jedyny trener który dawał sobie radę z naszym byłym piłkarzem. Czy jest możliwe, że znowu razem spotkają się w jednej drużynie?

Dwie angielskie gazety donoszą że Mancini chciałby Balo znowu na Meazza, a Liverpool widział by Fredego Guarina w Liverpoolu.

Mario jest już na przegranej pozycji w LFC, za to Guarin jak co roku jest na sprzedaż gdy pojawi się odpowiednia oferta. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na rozwój sytuacji, a czy Wy kibice chcielibyście powrotu Mario do naszego klubu?

Źródło: sempreinter

Polecane newsy

Komentarze: 12

Oraxor

Oraxor 14 grudnia 2014 | 11:59   

Już bym wolał Lavezziego

Loon

Loon 14 grudnia 2014 | 12:13   

Już bym wolał Matriego

Internaldo

Internaldo 14 grudnia 2014 | 12:20   

Nigdy w w życiu! Nie przepadam za Guarinem ale nie do tego stopnia.

stary ubek

stary ubek 14 grudnia 2014 | 12:31   

Ciekawe jak sprzedaza Guaro kto bd podawał do tych napastników Nagatomo? Khrin?

kruk12

kruk12 14 grudnia 2014 | 13:03   

Przebrzmiałe nazwisko. Bohater tabloidów bardziej słynący z poza boiskowych skandalików niż piłkarskich wyczynów. Taki miałby pomóc Interowi w odbudowie i stabilizacji? Stanowcze nie.

Dziarski

Dziarski 14 grudnia 2014 | 13:05   

balotelli ma więcej charakteru niż cały obecny Inter, może aż za dużo..

Kiksu

Kiksu 14 grudnia 2014 | 13:13   

chyba kogos ostro pogielo

Seb

Seb 14 grudnia 2014 | 13:21   

Bario Malotelli ma zakaz powrotu do tego klubu, po tym jak deptał po koszulce Interu i po wyznaniach ze kocha Milan.

kanonier940106

kanonier940106 14 grudnia 2014 | 13:26   

Skoro B.Rodgers chce sciagnac do Liverpoolu Guarina to niech w zamian pusci do nas D.Origiego

turbocygan

turbocygan 15 grudnia 2014 | 08:06   

Psycha Balo chyba obecnie nie pasuje do sytuacji klubu ;D równie w gorącej wodzie kąpany co Guaro ;)

Rafski

Rafski 15 grudnia 2014 | 10:13   

nic nie wiem o zainteresowaniu Rodgersa Guarinem. Balotelli zostanie na Anfield przynajmniej do końca sezonu.