Pazzini za Osvaldo?

10 stycznia 2015 | 11:44 Redaktor: Loon Kategoria:Transfery

Transferowa saga trwa. Osvaldo ponoć odrzucił już oferty Torino, Cagliari i Olympiakosu, ale do walki planuje włączyć się Milan.

Zdaniem włoskiej prasy, kuzyni z Mediolanu chcą zaoferować wymianę wypożyczeń. Inter odstąpiłby pozostałe pół roku wypożyczenia Osvaldo, jakie przysługuje mu w związku z umową z Southampton. W drugim kierunku miałby powędrować - również na półroczne wypożyczenie - Giampaolo Pazzini.

Pazzini w latach 2011-2012 występował w barwach Interu Mediolan. W 50 meczach zdobył 16 bramek. W 55 meczach dla Milanu strzelił 17 goli. 

Agent Osvaldo ma dziś przybyć do Włoch, by ratować sytuację swojego podopiecznego. Nie wiadomo jak na propozycję Milanu zapatrują się włodarze Interu.

Źródło: SempreInter

Polecane newsy

Komentarze: 16

Loon

Loon 10 stycznia 2015 | 11:44   

Choć zapewne wybuchną gromkim śmiechem.

dzony17

dzony17 10 stycznia 2015 | 11:59   

Też pomyslałem o takim czymś , w końcu trzeba jakiegos jeszcze napastnika, ale nie wiem czy to dobry pomysl wzmacniać merdy, bo Osvaldo na pewno daje wiecej drużynie niż Pazzo

Lambert

Lambert 10 stycznia 2015 | 12:02   

Haha...nie? #SaveOsvaldo

Darkos

Darkos 10 stycznia 2015 | 12:03   

Bez jaj. Osłabiamy się wzmacniając Milan? WTF?

lysol30

lysol30 10 stycznia 2015 | 12:24   

No chyba ich porypało!!! BEZ JAJ!!!

Seb

Seb 10 stycznia 2015 | 12:31   

Żadnych Pazzinich

turbocygan

turbocygan 10 stycznia 2015 | 12:36   

Chyba popierdoliło ich już do cna. Niech zostawią Osvaldo w spokoju. A jak Manciniego tak bardzo zniesmaczyło zachowanie Pablo, to niech da mu się odkuć na boisku. Zero logiki w tym klubie.

KeyserSoze

KeyserSoze 10 stycznia 2015 | 13:04   

Napewno piłkarski troll:)

granitxhaka

granitxhaka 10 stycznia 2015 | 13:18   

Wystarczy ze mamy taki sam typ napastnika w postaci Icardi

kanonier940106

kanonier940106 10 stycznia 2015 | 13:24   

nie

MarcinJR98

MarcinJR98 10 stycznia 2015 | 14:03   

Za El Sharawego to ok a pazze se w dupe nich wsadzą.Ale wole i tak Osvaldo .

kruk12

kruk12 10 stycznia 2015 | 15:08   

Reakcja Osvaldo zbyt krewka i dobrze, że był tam Guarin ale bez przesady. Wiadomo jaką osobowość ma Osvaldo. To nie jest grzeczny chłopiec. Ale póki co nie zrobił jeszcze niczego za co mógłby być z czystym sumieniem usunięty z klubu.

INTER_moje_zycie

INTER_moje_zycie 10 stycznia 2015 | 15:08   

Mr. Minetka już swoje "zrobił" u nas ;) wystarczy.

domi

domi 10 stycznia 2015 | 16:09   

A co nie mamy już czym w piecu palić? ;p

Hagaen

Hagaen 10 stycznia 2015 | 20:53   

Nie dajcie się pismakom tak sprowokować, wg mnie to nie będzie miało miejsca, ale jest temat, im się wydaje, że coś na rzeczy, dlatego też będą pisać - taki ich zawód - nędzny pisak.