Santon: Dorosłem jako fan Interu

6 lutego 2015 | 14:56 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Wywiady

Dziś w Appiano Gentile przedstawiony mediom został Davide Santon.

Zawodnik powrócił do ekipy Nerazzurrich po tym jak opuścił Inter w 2011 roku.

- Wróćiłem jako bardziej doświadczony zawodnik po trzech i pół roku. Mam na koncie blisko 100 występów w Anglii, mimo że nie grałem przez 9 miesięcy z powodu kontuzji. Jestem tutaj by konkurować. To mój dom. Zadzwonił do mnie Piero Ausilio i kilka godzin później oddzwoniłem mówiąc, że będę szczęśliwy mogąc tutaj wrócić.

- Wchodzę do młodego składu, pełnego zawodników chcących udowodnić swoją wartość. Rezultaty obecnie nie są po naszej myśli, gdyż jesteśmy karani za swoje błędy. Byłem młody podczas mojego pierwszego pobytu w Interze. Dorosłem i zawszę chcę się poprawiać.

- Chloe również przekonała mnie, żeby tuta przyjść. Jej tweet to było nieporozumienie. Nigdy nie powiedziałem, że byłem fanem AC Milan. Lubiłem AC Milan jako dziecko i wszystko co teraz mogę powiedzieć, to że szanuj Inter i wspieram ten klub. Zapytano mnie kiedyś jak było gdy byłem dzieckiem i to była moja odpowiedź. Dorosłem jako kibic Interu.

- Mourinho zawdzięczam wszystko. Z Mancinim się mijaliśmy. Kiedy on tu ostatni raz był, ja byłem w Primaverze, potem spotkaliśmy się w Anglii. Wiem jaki to trener: z sukcesami, z dużą wiedzą i bardzo kompetentny.

- Zagram gdziekolwiek będzie potrzebował mnie zespół. Lubię grać na flankach, lewej lub prawej. Zagram tam gdzie mnie wystawi Mancini. Nie zagram z Palermo tak jak w przeszłości. Każdy mecz jest inny.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 13

Patryk

Patryk 6 lutego 2015 | 15:00   

Boże takie kłamczucha już dawno tu nie było, w czerwcu żegnam pana

Drago194

Drago194 6 lutego 2015 | 16:01   

Bije żenadą aż oczy bolą...

czarnoniebieski

czarnoniebieski 6 lutego 2015 | 16:22   

dajmy mu szansę. jest on typem zawodnika jakiego chce Mancini i każdy kogo sobie zapragnie, ma być w Interze. tylko w ten sposób możemy się odbudować

Valrin

Valrin 6 lutego 2015 | 16:37   

Z Napoli zagral na jako takim poziomie. Zobaczymy co z tego bedzie.

Darkos

Darkos 6 lutego 2015 | 17:40   

Ocieplanie wizerunku część 2: Sam zawodnik pierdoli farmazony

didinho

didinho 6 lutego 2015 | 17:58   

Ale wy zamuleni jesteście. A co miał niby powiedzieć? Że przechodze do tego klubu ale mam go w dupie? Każdy piłkarz się podlizuje, tak jak torres kiedyś gadał na chelsea a potem tam grał i też się tłumaczył, Goetze też gadał że nigdy nie zagra przeciwko swojemu klubowi jak grał w borusi a do bayernu się sprzedał. Kasa robi swoje

Darkos

Darkos 6 lutego 2015 | 21:01   

Prawda jest taka, że jak będzie dobrze grał to nikogo nie będzie obchodzić co mówi/mówił. Ale póki co denerwuje mnie takie sztuczne gadanie w samych superlatywach. Niech powie, że da z siebie wszystko i mi to wystarczy

strzala22

strzala22 6 lutego 2015 | 21:24   

Jakiś biedny dziennikarz napisał gdzieś coś kiedyś że jest milanistą , wykreował go tak a nie inaczej, ja wierze w to co mówi Santon , powodzenia:)

JZ4ever

JZ4ever 6 lutego 2015 | 21:38   

Skad wiecie czy nie jest fanom interu? Mowicie ze jest milanista a moze to tylko dziennikarska plota. Jak dla mnie jest bardziej porzyteczny niz Campagnaro i Nagatomo razem wzieci. Dajmy mu szanse.

didinho

didinho 6 lutego 2015 | 21:59   

Zgadzam się strzała22 i 4rever :) ja też wierzę w santona

Danilux

Danilux 7 lutego 2015 | 01:02   

intermediolan.com/news/10293/santon-powrot-tylko-do-milanu pamiętamy :')

stanisław

stanisław 7 lutego 2015 | 06:06   

następny wraca..pewnie o własne nogi bedzie sie potykac..oglądalem mecz z napoli i powiem tragedia..gdzie jest ten stary dobry Inter?

Lethal Doze

Lethal Doze 7 lutego 2015 | 20:44   

mówiąc ostatnio ma na myśli prawie 5 lat, ale ten czas leci, szmat czasu jak pomysle co robiłem w 2010 roku