Santon: Zawsze wygrywałem w Interze

8 lutego 2015 | 00:40 Redaktor: Danilux Kategoria:Wywiady

Davide Santon powiedział kilka słow dla Inter Channel na temat jutrzejszego meczu przeciwko Palermo.

Jak to jest, powrócić na San Siro?
- Fantastycznie i sentymentalnie. Mam nadzieję, że zostanę dobrze przyjęty przez fanów. Ten stadion dał mi wszystko, tutaj dorastałem, zadebiutowałem w Champions League i w Serie A, to wszystko stało się w tym miejscu i cieszę się z powrotu. Niezależnie od tego, co zadecyduje trener, odnośnie tego czy zagram czy nie, wrócić tu i tak będzie przyjemnością.
- O wszystkich złych momentach już zapomniałem, z Anglii zostały mi w pamięci tylko dobre przeżycia. Wracam tu z większym doświadczeniem i chęciami. Dojrzałem i mam swoje cele, które chcę spełnić z Interem.

Zawsze wygrywałeś w Interze.
- Od kiedy tu przybyłem, zawsze zwyciężałem, nawet w Primaverze, później z pierwszą drużyną w Pucharze Włoch, Lidze Mistrzów i w klubowych mistrzostwach świata. Mam nadzieję nie zerwać z tą tradycją.

Śledziłeś grę Palermo?
- Tak, nigdy nie przestałem śledzić Serie A. Wiem, że Dybala imponuje, jest szybki, zwinny i ma dobrą lewą nogę. Jest groźnym zawodnikiem Palermo, ale my też mamy takich graczy. Nie powinniśmy się obawiać. Musimy wyjść na boisko po zwycięstwo, ponieważ te trzy punkty są niesamowicie ważne.

Źródło: Fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Danilux

Danilux 8 lutego 2015 | 00:45   

Może i palnął coś kiedyś o tym Milanie, ale zapał jaki pokazuje w wywiadach... Jeśli jego słowa będą mieć odzwierciedlenie w jego grze, to ja na przykład zapomnę mu to faux pas. Forza!

Darkos

Darkos 8 lutego 2015 | 01:19   

To tylko słowa. Ostatnio dosyć dużo ich rzuca. Ile w tym prawdy - nie wiem. Czekam tylko aż potwierdzi to na boisku

Patryk

Patryk 8 lutego 2015 | 04:36   

Zamknij się już człowieku bo się tylko pogrązasz


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich