Dlaczego warto kupować opony w internecie?

20 marca 2015 | 12:10 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Od niespełna 20 lat włoska firma Pirelli jest kluczowym sponsorem i partnerem Interu Mediolan. Między innymi z tego powodu temat wyboru odpowiednich opon był i jest nam szczególnie bliski.

Nawet najlepsze opony z czasem się zużywają. Jak szybko się to stanie, zależy zarówno od ich jakości, jak również od sposobu jazdy i ilości przejechanych kilometrów. Nasze bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych użytkowników dróg, w dużym stopniu zależy od stanu naszych opon, dlatego sprawne opony to nie jest wydatek, który można pominąć. Nie warto również ryzykować zakupów produktów używanych na popularnych serwisach aukcyjnych. Takie opony mogą wprawdzie kusić niską ceną, jednak często zdarza się, że posiadają poważne wady, które ograniczają bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Co zatem zrobić, by połączyć atrakcyjną cenę z dobrą jakością nowych opon? Świetnym sposobem do tego jest skorzystanie z oferty sklepów internetowych. Z badań wynika, że coraz więcej Polaków decyduje się na zakup opon do swoich aut w internecie. Nic dziwnego, zakupy w internecie mają wiele zalet, a wśród nich najważniejsze to:

1) Lepsze ceny

Dzięki zakupowi opon w internecie, można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Ceny w poszczególnych sklepach internetowych mogą się różnić, dlatego warto porównywać i analizować.

2) Bogata oferta produktowa

Sklepy internetowe nie mają ograniczeń miejsca, gdzie mogą prezentować swoje modele opon, których jest bardzo wiele ze względu na rozmiary, markę i przeznaczenie. E-sklepy mogą prezentować produkty bardzo wielu producentów, nie tylko tych najbardziej znanych.

3) Możliwość porównania opon

O każdej porze dnia i nocy, możesz wejść na stronę wybranego sklepu i porównać parametry interesujących cię opon, a także poczytać opinię innych klientów, którzy wybrali dane produkty. Dzięki temu możesz być pewien, że dokonasz właściwego wyboru.

4) Dostawa gdziekolwiek chcesz

Nie musisz zastanawiać się jak przewieźć swoje opony do domu lub serwisu opon. Sklep internetowy załatwi to za Ciebie. Wystarczy, że wskażesz adres dostawy.

5) Doradztwo specjalistów

Kupując w internecie nie jesteś pozostawiony sam sobie. Jeżeli liczysz na fachową pomoc specjalistów w doborze lub konsultację, wystarczy telefon, e-mail lub kontakt za pośrednictwem czata.

Który sklep wybrać?

Wartym sprawdzenia sklepem jest Oponeo.pl - który jest liderem na rynku sklepów internetowych oferujących opony i felgi. W ofercie tego sklepu znajdziecie zarówno produkty Pirelli, jak również innych marek.

Oponeo.pl to sprawdzony sprzedawca, gwarantujący bezpieczeństwo zakupów, szeroką gamę tylko oryginalnych produktów, bezpłatną dostawę w 24 godziny od zamówienia lub nawet dostawę z montażem.

Źródło: oponeo.pl

Polecane newsy

Komentarze: 12

Loon

Loon 20 marca 2015 | 15:27   

Kilka lat temu kupowałem coś w Oponeo i zapomniałem jak się ten serwis nazywał, czuję się jakbym na nowo odkrył Allegro po latach :)

milf hunter

milf hunter 20 marca 2015 | 15:44   

Hajs się zgadza.

Kejmo

Kejmo 20 marca 2015 | 16:07   

Kiedy myślę o felgach, oponach, przypomina mi się ta głupawa piosenka "cztery osiemnastki w moim samochodzie" :)

Klinsi64

Klinsi64 20 marca 2015 | 16:19   

gdyby przyszło mi wymienić swoje opony mózgowe na nowe,to bez wahania wybrałbym coś w Oponeo.pl

Matteo777

Matteo777 20 marca 2015 | 16:23   

tak dokładnie milf hunter :D to jest nieuczciwy (haniebny) wyzysk społeczności Interistów dla hajsu! Albo hajs albo Inter, albo bracia albo dłużnicy... jeszcze telefonii, banków i reklam wody brakuje... Opony przez neta kupować... bezsens, chyba że masz już jakieś upatrzone, ale wtedy szukasz najniższej ceny, a nie wchodzisz na intermediolan.com szukając sklepu. To jakieś nieporozumienie za które powinno się przeprosić (jeśli ktoś posiada resztki moralności i nie skrzywiony pogląd na świat, który ma chyba opony z oponeo bo nie może wyhamować w porę, staczając się).

Matteo777

Matteo777 20 marca 2015 | 16:25   

chyba już czas... ^^ 2xup

Matteo777

Matteo777 20 marca 2015 | 16:26   

chyba już czas... 2x up

Kejmo

Kejmo 20 marca 2015 | 16:27   

@Matteo777 to tak na poważnie?

Matteo777

Matteo777 20 marca 2015 | 16:27   

...zdjąć zimówki :)

Kendzior

Kendzior 20 marca 2015 | 16:30   

Jako klubowy patriota odkąd kibicuje Interowi, zawsze staram się brać Pirellki

Hagaen

Hagaen 21 marca 2015 | 15:59   

Skoro tak Wam przeszkadza reklama w serwisie (która de facto ultraofensywna nie jest, ani nie zawiera skrytego lokowania produktu) to prześlijcie Pawłowi od czasu do czasu przelew, żeby mógł opłacić serwer i domenę. Jeszcze, żeby tu były reklamowane np czopki na hemoroidy, które ani związane z Interem nie są, ani w odbiorze może zbyt przyjemne nawet jako produkt reklamowany. Swoją drogą, pamiętajcie! Lepsze opony na TYŁ!!, gorsze na oś napędzaną (w przypadku FWD)!! Ja letnie mam piękne 16-tki Pirelli, tak patriotycznie! ;)

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 22 marca 2015 | 00:23   

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich