Jonathan: Czekam na propozycje

6 maja 2015 | 15:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Okres letniego mercato to swego rodzaju transferowe równanie z wieloma niewiadomymi. Spekulacji i sprzecznych doniesień nie brakuje zresztą już teraz. W przypadku Interu przynajmniej jedno wydaje się być pewne. Brazylijczyk Jonathan latem pożegna się z klubem ze stolicy Lombardii. Na temat swojej sytuacji wypowiedział się sam zainteresowany:

- Mój kontrakt wygasa 30 czerwca i jako wolny agent będę mógł zmienić klub. Pojawiły się już pewne spekulacje odnośnie mojej osoby jednak to nic pewnego. Oczywiście, że chciałbym kiedyś powrócić do Brazylii, ale nie wiem czy to już ten moment. Jeśli wpłyną propozycje to będę je analizował wspólnie z moim agentem. Naszą ideą jest jednak pozostanie za granicą. Mam sporo czasu na podjęcie najwłaściwszej decyzji. Przede wszystkim skupiam się jednak na powrocie do zdrowia. To już końcówka sezonu i musimy działać bardzo ostrożnie. Dzięki Bogu rehabilitacja przebiega lepiej, niż zakładałem.

- W Interze mam świetne relacje ze wszystkimi. Przeżyłem tutaj wiele wspaniałych momentów, ale i trudnych chwil. Udało mi się jednak przezwyciężyć wszystkie trudności, które spotkały mnie przez 4 lata pobytu. Trafiłem do Mediolanu w okresie transformacji. Większość z ekipy, która wygrała wszystko obrała inne drogi. To normalna rzecz. Po okresie wzlotów i upadków zaliczyliśmy dobry sezon. Potrzebowałem nieco czasu na aklimatyzację, lecz później udało mi się zebrać owoce mojej pracy.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 15

stary ubek

stary ubek 6 maja 2015 | 15:50   

Chyba najgorszy gracz Interu jaki zakładał tą koszulkę przez ostatnie 5 lat? chyba że macie innego równie silnego albo i nawet gorszego od naszego Dżonego?

czachor

czachor 6 maja 2015 | 15:59   

Jak dla mnie to mógłby konkurować do tytułu niewypału stulecia.

Yascarr

Yascarr 6 maja 2015 | 16:27   

Myśle że Podolski, Dodo, Nagatomo czy Ranocchia mogą spokojnie kandydować z Dżonym.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 6 maja 2015 | 16:36   

zdecydowanie nie był to najgorszy piłkarz w ostatnich 5 latach, znalazłbym kilku gorszych

piotrekn333

piotrekn333 6 maja 2015 | 16:55   

był moment ze Johny strzelal , asystował ,ale szybko dolaczyl do reszty poziomem, i ten moment trwal krotko. ale zgodze się było wielu gorszych, Yuto na pewno nie lepszy , Rano tez bym się zastanowil, Rocchi ledwo truchtal,chociaz pare bramek strzelil.... a co ze Schelotto, Pereira, Silvestrem, Obim

intermed1

intermed1 6 maja 2015 | 18:03   

Pamiętam jak kiedyś z Rocchim Romę rozklepali. Ehhh to były czasy

Lucash

Lucash 6 maja 2015 | 18:26   

Przypomnę, jedno nazwisko - Gresko to jest mój faworyt :-)

Internaldo

Internaldo 6 maja 2015 | 18:58   

Jonathan na pewno nie jest najgorszym piłkarzem ostatnich pieciu lat. Czasami prezentował się lepiej od chociazby takiego Guarina. Zresztą to nie jego wina, że znalazł się w takim klubie jak Inter. Ktos go tu chciał. Ja do niego nic nie mam i życze powodzenia w innym klubie. Tak w ogóle to tacy piłkarze jak właśnie Jonathan, Shelotto itp świadczą o zajebistości naszych geniuszy odpowiedzialnych za transfery oraz trenerów. Taki mamy Inter, chcemy byc wielcy kupując takich graczy..

Klinsi64

Klinsi64 6 maja 2015 | 19:04   

Gresko też strzelał i asystował,jego podanie do Poborsky'ego przeszło do historii

kandziak

kandziak 6 maja 2015 | 19:49   

Jak dla mnie Quaresma a teraz Guarin ;) pierwszy dostał nawet wyróżnienie, statuetkę najgorszego piłkarza roku w Serie A. Na youtube jest nagranie wręczania tej nagrody ;) biedaczek uciekał autem gonitwy przez 2 kolesi na skuterku ;)

Francesco

Francesco 6 maja 2015 | 20:08   

Hah dobry tytuł "czekam na propozycje" na pewno będzie ich tak tyle że trudno zdecydować, zwłaszcza że same kluby z czołówki się po niego zgłoszą :D

Darkos

Darkos 6 maja 2015 | 21:37   

Real już szykuje ofertę za Dzonego. A szczerze - tęsknię za nim. Nie ma się z kogo śmiać na boisku :D

timon

timon 6 maja 2015 | 21:38   

Cirillo też był kozak :P Georgatos, Ferrari trochę by się tego szrotu nazbierało :)

Dziarski

Dziarski 7 maja 2015 | 01:21   

momentami był faktycznie najgorszym piłkarzem w koszulce Interu od dawna ale miał też serie lepszych spotkań kiedt strzelał i asystował więc uśredniając na pewno najgorszy nie był

granitxhaka

granitxhaka 7 maja 2015 | 15:31   

Krhin gorszy i Zarate


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich