Braida: Podoba nam się Kovacić

15 maja 2015 | 18:33 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Jeden z dyrektorów sportowych Barcelony, Ariedo Braida potwierdził, że Duma Katalonii interesuje się Mateo Kovaciciem. Póki co wszystko ogranicza się jedynie do zainteresowania, gdyż w sprawie brak konkretów:

- Zasady są dla nas jasne. Barcelona tego lata nie może dokonywać transferów i prowadzić oficjalnych rozmów, ale to absolutnie nie zabrania nam zawierać ustnych umów w kontekście stycznia. To jest oczywiście dozwolone.

- W tym momencie nie mogę mówić o Kovaciciu. W jego sprawie nie ma póki co żadnych konkretów. Oczywiście nie ukrywamy, że tan gracz nam się podoba i posiada odpowiednią jakość.

- Pedro jest i pozostanie piłkarzem Barcelony. Jest dla nas bardzo ważny i nie opuści klubu tego lata. Ma ważny kontrakt i pozostanie na Camp Nou, tym bardziej, że mamy zakaz transferowy. Nie sądzę też żeby odszedł w styczniu. Powtarzam, że jest dla nas bardzo istotnym graczem. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

MarcinJR98

MarcinJR98

15 maja 2015 | 19:43

PIŁKARZ KTÓREGO BARDZO LUBIE LECZ W INTERZE PEWNEGO POZIMOU NIE PRZESKOCZY A W FCB MÓGŁBY .

Darkos

Darkos

15 maja 2015 | 21:37

Łapy precz od Kovy! Tym bardziej z daleka od Barcelony!

granitxhaka

granitxhaka

16 maja 2015 | 12:32

Rakitic za Kovacica i bedzie git, ale tak powaznie mowiac nie mozna pozwolic na odejscie temu pilkarzowi przytrzymac go jeszcze kolejny sezon lub 2 i w tedy pomyslec.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich