CAMPIONI 2021

 

Juan Jesus: W przyszłym roku będziemy mocniejsi

27 maja 2015 | 16:47 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Juan Jesus i Andrea Ranocchia , wraz z Giacomo Bonaventurą i Marco van Ginkelem uczestniczyli w otwarciu nowej linii metra w Mediolanie. Brazylijczyk przy tej okazji postanowił wypowiedzieć się na temat kolejnego sezonu:

- Dyrektorzy Interu już pracują dla dobra klubu. W przyszłym sezonie będziemy dysponować na tyle mocnym zespołem, aby włączyć się do walki o Puchar Włoch i Scudetto. Musimy udanie zakończyć obecne rozgrywki w niedziele i równie dobrze rozpocząć kolejny.

- Nie wolno nam popełniać kolejnych błędów. Już zbyt długo jesteśmy poza Ligą Mistrzów. Możemy wejść na wyższy poziom. Inter to klub, który już wiele wygrał i musimy powrócić do tej tendencji.

- Muszę ciężko trenować, aby udowodnić trenerowi, że zasługuję na miejsce w zespole. Mam przed sobą jeszcze wiele lat kontraktu. Jestem graczem Interu i pozostanę nim na długo. 

1

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

piotrekn333

piotrekn333 27 maja 2015 | 16:49   

z Toba i Rano w obronie to majac nawet Messiego i CRa w ataku nic nie ugralibyśmy

Internaldo

Internaldo 27 maja 2015 | 17:40   

Po co ta gadka, co roku to słyszę z ust graczy i nadal stoja w miejscu, badź cofają się.. Niech Ci ludzie zarządzający klubem w końcu się obudzą. Z Rannocchią i Jesusem stanowiacymi o sile naszej obrony to nie wiem czy to się kiedyś zmieni.

scract

scract 27 maja 2015 | 18:52   

Internaldo dokładnie

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 27 maja 2015 | 21:31   

mój wujek jest wegetarianinem, ostatnio na obiedzie jadł schabowe, ja się pytam, co to za wegetarianin co wpierd*la schabowe? w sumie trochę jak JJ, jedno opowiada a robi dokładnie na odwrót.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich