Klinsmann: Mancini i Thohir odbudują Inter

18 czerwca 2015 | 18:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W siedzibie Interu pojawił się dziś Jurgen Klinsmann. Były napastnik czarno - niebieskich, a obecnie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji USA spędza wakacje we Włoszech i przy okazji postanowił odwiedzić stare kąty. Popularny Klinsi wypowiedział się również odnośnie obecnej sytuacji Interu: 

- Mancini posiada międzynarodowe doświadczenie. Odnosił sukcesy zarówno we Włoszech, jak i w innych krajach. Podobnie jak nowy właściciel potrzebuje tylko trochę czasu. To jednak zdecydowanie właściwa osoba.

- Po zmianie właściciela pewne trudności są normalną sprawą. To problematyczny moment. Myślę jednak, że przyjście Ericka Thohira przyniesie sporo korzyści klubowi. Inter musi po prostu znaleźć odpowiednią drogę, aby się odbudować. Do tego potrzeba cierpliwości, zaufania i czasu. Nie można mieć wszystkiego od razu. 

- Polecam Inter wszystkim najlepszym graczom na świecie. Inter to Inter. Ten klub daje gwarancję i wciąż liczy się w świecie futbolu. W wymiarze globalnym Nerazzurri nie stracili nic ze swojej marki.

klinsi

Źródło: goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

Granit Xhaka

Granit Xhaka 18 czerwca 2015 | 21:07   

hm

nwk

nwk 18 czerwca 2015 | 21:17   

Ah tyle cukru. Do porzygu.

maverik

maverik 18 czerwca 2015 | 21:27   

Klinsi :D

Loon

Loon 18 czerwca 2015 | 21:36   

Nieprawda, wczoraj na shoutboksie mówił co innego


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich