Cambiasso będzie grał w Grecji

7 sierpnia 2015 | 22:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wieloletni zawodnik Interu Mediolan i jedna z najważniejszych postaci tego klubu w ostatnich latach - Esteban Cambiasso zmienił barwy klubowe. Argentyńczyk podpisał roczną umowę z Olympiakosem Pireus.

Po pożegnaniu z Interem, Cambiasso związał się z Leicester City i dużym stopniu przyczynił się do pozostania popularnych Lisów z Premier League. Kibice wybrali go nawet najlepszym zawodnikiem poprzedniego sezonu. 

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 7

nwk

nwk 7 sierpnia 2015 | 22:14   

Brakowało go w poprzednim sezonie... Przejąłby opaskę po J4 i ciągnąłby to dalej.

scozzi

scozzi 7 sierpnia 2015 | 22:44   

tak, ale 9/10 wypowiadających się kibiców chciało jego odejścia jako przedstawiciela "drużyny mistrzów". pojedyncze głosy rozsądku chciały, żeby został z nami jeszcze na rok

Dziarski

Dziarski 7 sierpnia 2015 | 22:44   

dokładnie, chociaż pamiętam, że już w pewnym momencie były tu co tydzień komentarze cambiasso wyp.. też liczyłem, że przejmie opaskę, szkoda go..

Drago194

Drago194 8 sierpnia 2015 | 00:27   

Premier Grecji: Cambiasso nam pomógł.

Darkos

Darkos 8 sierpnia 2015 | 01:17   

Sam byłem w gronie wywalaczy. Teraz jestem mądrzejszy o doświadczenie. Mógł/Powinien zostać i być kapitanem. Ale to byłaby już inna historia...

Loon

Loon 8 sierpnia 2015 | 02:00   

kilkanascie trofeow, ponad 10 lat gry, nie bojmy ie słowa legenda

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 8 sierpnia 2015 | 10:14   

Odejście Cambiasso jak i wielu innych zasłużonych dla klubu graczy, miało na celu zmianę pokoleniową i nowe otwarcie, ciężar odpowiedzialności za drużynę mieli wziąć na siebie Ranocchia, Guarin, JJ, Handanovic i inni wyróżniający sie w tym czasie piłkarze, niestety okazali się ludźmi bez charakteru na których porażki z Parmą czy Calgiari 4-1 nie robiły wrażenia. Cambiasso w pewnym momencie się wypalił i już nic nie mógł dać drużynie, nie zapominajmy o jego "spacerach" po boisku w czasie meczu, więc jego odejście było dobrą decyzją. Mimo wszystko nie ulega wątpliwości że był to jeden z najwybitniejszych piłkarzy którzy zakładali koszulkę Interu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich