Agent: Lavezzi chce grać w PSG

29 sierpnia 2015 | 14:33 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Oddala się transfer Ezequiela Lavezziego. Zgodnie ze świecką tradycją, Argentyńczyk przez kilka tygodni łączony był z przenosinami na Stadio Giuseppe Meazza, by ostatecznie zdecydować się na inne rozwiązanie.

Menadżer zawodnika jasno stwierdził, że Lavezzi pragnie pozostać w Paryżu i walczyć o miejsce w wyjściowym składzie PSG:

- Zainteresowanie Interu Lavezzim jest prawdziwe. Ezequiel jest jednak szczęśliwy w PSG i chce walczyć o swoje miejsce w wyjściowym składzie, dlatego nie zamierza odchodzić. Spora konkurencja jest sportowym wyzwaniem i piłkarz zrobi wszystko, aby wywalczyć sobie plac. Podobna sytuacja jest w kadrze Argentyny. Są w niej Leo Messi. Angel Di Maria, Gonzalo Higuain, Carlos Tevez i Sergio Aguero, lecz Pocho rozegrał sporo spotkań w tym podczas finału Mistrzostw Świata.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

Loon

Loon 29 sierpnia 2015 | 14:36   

Spokojnie, na pewno wrócimy do tematu za rok :))) Pamiętam, że zamykałem letnie mercato 2012, 2013 i 2014 newsami last-minute o Lavezzim, brakowałoby mi go w 2016 ;)

Hagaen

Hagaen 30 sierpnia 2015 | 16:23   

Tak, też się spodziewam, że za rok i za dwa będziemy go "chcieli" kupić - mam jednak nadzieję, że za te 2 lata już odejdzie do Argentyny, zgodnie ze swoimi zapowiedziami i różnica w odległości między kontynentami sprawi, że nikomu już do durnego pismackiego łba nie strzeli pomysł sprowadzenia go DO INTERU!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich