Spore problemy z ostatnim napastnikiem

30 sierpnia 2015 | 01:16 Redaktor: Loon Kategoria:Transfery

Inter ma coraz mniej czasu, a wciąż jeszcze szuka jednego gracza do formacji ofensywnej. Niestety, wieści z Europy nie są krzepiące.

Po sprowadzeniu do klubu Ivana Perisicia upadł temat Erika Lameli, który miał być alternatywą dla Chorwata. Mancini chce gracza o nieco innej specyfice niż wspomniana dwójka. 

Na tapecie przewijają się nazwiska Lavezziego, Boriniego i Edera - to obecnie faworyci do grona wzmocnienia Interu, jednakże negocjacje nie są łatwe. Lavezzi to w zasadzie temat zamknięty, gdyż piłkarz odkrył w sobie niespożyte pokłady ambicji $portowych, gdy tylko Inter nie spełnił jego żądań kontraktowych. 

Są też problemy z porozumieniu się Interu z Liverpoolem odnośnie warunków transferu Boriniego. Sampdoria nie zamyka się zupełnie na negocjacje, choć zanim zdecyduje się sprzedać Edera, wcześniej musiałaby znaleźć solidnego zamiennika. 

W spekulacjach nie powraca już temat Perottiego, który z kolei łączony jest z Milanem. Ostatnim napastnikiem w kręgu zainteresowań Interu jest Ljajić. Z tym transferem najpewniej wiązałoby się jednak wysłanie do Rzymu Juana Jesusa czy Fredy'ego Guarina. Generalnie negocjacje z Romą nie są łatwe, gdyż nawet Piero Ausilio natrafił tam na godnego przeciwnika w postaci Sabatiniego. 

Źródło: Sempre Inter

Polecane newsy

Komentarze: 5

Francesco

Francesco 30 sierpnia 2015 | 09:31   

.."ambicji $portowych".. hah dobre :D szkoda tylko Lameli...

gregor

gregor 30 sierpnia 2015 | 10:41   

chyba to już koniec w tym okienku

intermed1

intermed1 30 sierpnia 2015 | 11:50   

To jeszcze nie koniec transferów. W ostatnim dniu zawsze kogoś kupujemy.

Loon

Loon 30 sierpnia 2015 | 12:09   

Wcale nie zawsze, szczerze mówiąc bardzo często dużo się przymierzamy, ale nie dopinamy

Hagaen

Hagaen 30 sierpnia 2015 | 16:50   

No ja się o to okno boję do tego stopnia, że sprowadzenie Edera i jeszcze kogoś uważam za niezwykle potrzebne, żeby nie było TAK ŹLE.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich