Murillo: Zabrakło komunikacji

11 stycznia 2016 | 00:33 Redaktor: Danilux Kategoria:Wywiady

Dzisiaj runda jesienna dobiegła końca. Porażka z Sassuolo kosztowała Inter utratę pierwszego miejsca w tabeli na półmetku sezonu. Jeison Murillo skomentował ten rezultat w pomeczowym wywiadzie.

- Straciliśmy ważne punkty. Teraz musimy ciężko pracować i rozwijać się, by znowu unieść głowy do góry.

- Karny? Przy tym zagraniu byłem spóźniony, a później stało się co się stało. Musimy pozostać zjednoczeni, jak rodzina. Nie powinniśmy się oglądać na innych, a skupić się na nas.

- Liczyliśmy na wygraną, stworzyliśmy wiele okazji, ale nie udało nam się ich zamienić na bramki. W końcówce nie byliśmy gotowi, przez co mogli zdobyć gola. Brakowało nam jednej bramki, musimy wrócić silniejsi w następnych meczach.

- Trzy porażki u siebie? To były ważne punkty, które straciliśmy, wciąż musimy się rozwijać i ciężko pracować, aby takie sytuacje nie miała miejsca w nadchodzących meczach.

-  Zawsze porozumiewamy się z Mirandą, przez co możemy się wzajemnie asekurować. Każdy mecz jest inny, dlatego komunikacja jest taka ważna. Działamy dla dobra drużyny, niestety przy karnym zabrakło komunikacji.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

maestro84

maestro84 11 stycznia 2016 | 12:23   

Jeison spokojnie, do Ciebie i zresztą do całej defensywy można mieć w ostatniej kolejności pretensje. Nadal brakuje jakości w ofensywie, przez co wiele wyników jest na styk, a zdarzają się i takie jak ten dzisiejszy. W takiej sytuacji trzecia lokata na półmetku z małą stratą do lidera, to jest według mnie dobry wynik.

Guarin

Guarin 12 stycznia 2016 | 17:27   

#Cordoba


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich