CAMPIONI 2021

 

Rozchwytywany Perisić. Cena? 30 milionów

23 czerwca 2016 | 09:38 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Ivan Perisić jest w gazie i widzą to europejskie potęgi. Jeśli wierzyć mediom z Hiszpanii i Włoch, Chorwat stał się najbardziej pożądanym piłkarzem Interu.

27-latek dobrze radzi sobie na Euro, co zauważyła Barcelona, która widzi w nim alternatywę dla Nolito. Katalończycy nie są jednak jedyni,bowiem zawodnikiem ponoć zainteresował się też Liverpool, Manchester United i PSG.

Aktualna cena? 30 milionów euro.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 20

Juby

Juby 23 czerwca 2016 | 10:00   

Wypad wszyscy.
A Inter, jeśli chce być poważny, nie tylko piłkarsko, to musi odrzucać nawet duże oferty za najlepszych piłkarzy. Nie możemy być borussią czy arsenalem.

Internazionalista

Internazionalista 23 czerwca 2016 | 10:15   

minimum 40 nie mniej

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 23 czerwca 2016 | 10:17   

patrząc na to jacy piłkarze są sprzedawani drożej, to faktycznie, 40 baniek i żegnaj

emre

emre 23 czerwca 2016 | 10:29   

gdzie jest LOON ????? :)

Olsze

Olsze 23 czerwca 2016 | 10:41   

Poleciał do Mediolanu pakować Ivana.

MathiasRaven

MathiasRaven 23 czerwca 2016 | 11:52   

Mancini go nie sprzeda. Jego pomysł wypalił i wątpliwe by się zgodził na jego odejście

Wiktor

Wiktor 23 czerwca 2016 | 14:24   

Faktycznie wydaje się że jego zwyżka formy spadła nam z nieba. Zgodzę się z Pawłem że aktualnie jest spokojnie do sprzedania za 40 mln. Pytanie kogo kupić w jego miejsce by nie stracić na jakości i czy jednak nie lepiej go zatrzymać?

Guarin

Guarin 23 czerwca 2016 | 14:43   

Siebie kurwa sprzedajcie najpierw ja pierdole jakim trzeba być cymbałem żeby chcieć odejścia Perisica
Ci sami jednocześnie dalej czekają 5 rok na wybuch talentu juana jezusa#BEKA

castillo20

castillo20 23 czerwca 2016 | 15:10   

Perisic to jak na razie jeden z najlepszych piłkarzy na tych mistrzostwach. Jestem jak najbardziej za tym żeby został, jedynie szalone oferty 45mln + mogłyby zmienić moje zdanie. Za taką kasę można 2 piłkarzy o wysokiej jakości zakupić

HeyaMakumba

HeyaMakumba 23 czerwca 2016 | 15:20   

Żałosne się już to robi. Jakiś typek zacznie coś grać i od razu dawać 30 + czy tam 40 + i sprzedaż. Z takim podejściem to my prędko nie wrócimy do czołówki. Dobrze, że to nie wy o tym decydujecie.

Emerica09

Emerica09 23 czerwca 2016 | 16:13   

Suning Group przestrzeli sobie kolano sprzedając Perisicia. W ubiegłbym sezonie to on starał się ciągnąć grę ( wiem miał lepsze i gorsze mecze ) wraz z Brozo. Brozo i Perisić out ?! Wystarczą już mi newsy na temat Ljajicia i jego rzekomego wypożyczenia do Torino... Czy to przypadek ,że to na Euro zawodnicy przypomnieli sobie jak grać w piłkę nożną ? W CoppaAmerica Murillo i Medel grają wyśmienicie ( Murillo grał do dzisiaj ). Słyszymy tylko i wyłącznie o sprzedaży graczy perspektywicznych , a z tego koryta je np. taki Nagatomo wraz z Manicnim. Obecność Nerazzzurich na turniejach Euro czy CoppaAmerica nazwałbym DETOXEM od Manciniego, który uczył ich jak nie grać w piłkę nożną. Na wylocie w tym klubie nie powinni być zawodnicy lecz trener... Jestem pewien ,że mając nawet najlepszą 11-stkę świata w Interze to i tak nasz "Wielki" trener nie odniósłby żadnego zwycięstwa. Osobiście widzę przyszłość Interu w czarnych barwach póki tą włoską dupę w fotelu będzie grzał Roberto Mancini. Forza ! (edycja 2016.06.23 16:15 / Emerica09)

kamil13216

kamil13216 23 czerwca 2016 | 17:10   

Brozovicia sprzedać ale nie Perisicia. Zostawic go przynajmniej do zimowego okna i zobaczyć jak bedzie grał.

Loon

Loon 23 czerwca 2016 | 18:34   

Sprzedawać, sprzedawać, ale wykorzystać jego obecną formę i jeszcze podbić cenę. On jest prawdopodobnie w formie życia teraz, ale to słaby piłkarz, długo tak nie pociągnie. 35 mln i papa.

Jovetić10

Jovetić10 23 czerwca 2016 | 18:38   

Loon chyba jednak przesadzasz, trochę więcej obiektywizmu :) Słaby to jest Nagatomo.

Emerica09

Emerica09 25 czerwca 2016 | 23:22   

Pawle Świniarski wytłumacz mi czemu miało służyć usunięcie opinii Guarina ,czachora oraz Giu Meazza? Co Ty z PiSu jesteś i nakładasz własną cenzurę ? LOON nie posiada rzetelnej wiedzy ! Ma ciasny mózg ,a do tego IQ rozmiaru buta jednego z krasnali z bajki Snow White and the Seven Dwarfs! Ogarnijcie się w końcu ,gdyż to nie wy stanowicie o silę portalu lecz jego odwiedzający.... Szkoda mi Cię LOON gdyż jedyne co potrafisz to - KOPIUJ - WKLEJ ( tłumacząc tekst w google) . Strona z roku na rok obniża swoj poziom za sprawą idiotycznej rekrutacji, oraz przyjmowaniem takich nieuków jak wyżej wymieniony LOON...Wstyd ! Możesz usunąć komentarz , kładę na to !@#$% . (edycja 2016.06.25 23:42 / Emerica09)

Emerica09

Emerica09 25 czerwca 2016 | 23:37   

Dodatkowo , jako zajęcie ponadprogramowe proponuję LOONowi przestudiowanie newsów zamieszczanych na stronie f c i n t e r . p l ! ( Sugeruję również ogarnięcie z jakim wyprzedzeniem są dodawane przez nich info czyt. " data zamieszczenia " ). Na zakończenie chciałbym dodać ,że nadrabiacie jedynie estetyką strony internetowej .

Maciej Pawul

Maciej Pawul 26 czerwca 2016 | 15:18   

W kontekście Perisica chciałbym przypomnieć, że jeszcze rok z Mancinim przyjdzie nam się przemęczyć i będzie chciał zrobić miejsce w pomocy dla swoich światłych idei typu Toure. Ktoś poleci i może to być zarówno Brozo jak i Perisic. Wolałbym Brozo widzieć na wylocie, aczkolwiek Perisic jak i inne nowe nabytki w większości nie błyszczały i nie powiem, żebym był przekonany do obu panów - nagle w reprezentacjach przypominają sobie jak grać, Eder chociażby, żeby daleko nie szukać. Śmieszne za to jest to, jak nagle w skutek Euro pojawiają się tabuny obrońców wyżej wspomnianych, którzy wcześniej psioczyli cały sezon na ich grę. Loon przynajmniej jest konsekwentny w hejcie, niezależnie od formy piłkarza:)