CAMPIONI 2021

 

Vidić: Nie miałem dobrych relacji z Mancinim

3 sierpnia 2016 | 16:53 Redaktor: inv3rse Kategoria:Wywiady

Serbski środkowy obrońca i były zawodnik Interu Mediolan, Nemanja Vidić, wypowiedział się odnośnie swojej kariery jako piłkarza dla FourFourTwo. Poruszył między innymi temat pobytu na San Siro, który nie był dla nie najlepszym czasem. 

- Klub przechodził właśnie okres ogromnych zmian, które całkowicie zmieniły oblicze całej drużyny. Podobna sytuacja miała miejsce w United. Kiedy dołączyłem do zespołu, 7 albo 8 graczy opuściło klub i byli to bardzo ważni piłkarze, między innymi Milito, Cambiasso i Zanetti - powiedział Vidić.

- Graliśmy trójką w środku, ja grałem w centrum i wydawało się, że to na mnie spadł obowiązek rozwiązania wszelkich problemów. Wtedy Roberto Mancini przejął ster i jak wiadomo, nie zaczęliśmy najlepiej. Nie grałem przez 2-3 miesiące i nie miałem zbyt dobrych relacji z trenerem. Potem doznałem kontuzji, która przekreśliła mnie już do końca. Tak mniej więcej wyglądał mój epizod w Mediolanie. 

Źródło: sempreinter

Polecane newsy

Komentarze: 3

Anton

Anton 3 sierpnia 2016 | 17:34   

Mam wrażenie, że tylko Nagatomo jest w dobrych relacjach z Mancinim

darren

darren 3 sierpnia 2016 | 17:42   

Lubie typa, mimo, że mu nie wyszło w Interze. W złym momencie do nas przyszedł, bo wyniszczony kontuzjami, a szczególnie jedną, tą jeszcze z okresu United.

granitxhaka

granitxhaka 4 sierpnia 2016 | 12:31   

Jak już wielokrotnie wspominałem Vidić jest jednym z moich ulubionych obronców znaczy był bo juz zakonczył kariere,ale On sie nie nadaje na gre z trojka obronców jest za wolny poprostu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich