Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

29 stycznia 2017 | 02:31 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Podopieczni Stefano Piolego są na fali. W sobotę pewnie pokonali Pescarę. Piłkarze po meczu nie ukrywali swojej radości, jak również poważnego podejścia do kolejnych, ważnych spotkań.

Gabriel Barbosa:
- Jestem bardzo zadowolony, że wybiegłem dziś na boisko, zwłaszcza że kibice pokazują mi tyle sympatii. Miałem szansę zdobyć bramkę, ale bramkarz popisał się dobrą obroną. Widziałem Edera obok mnie, jednak on już zdobył jednego gola. Oczywiście żartuję! Nie ma znaczenia kto trafia jeśli będziemy wygrywać.

- Włoski futbol jest inny niż ten, z jakim miałem do czynienia w Brazylii. Wydaje mi się jednak, że z dnia na dzień prezentuję się coraz lepiej. Trener i koledzy mi pomagają. Cieszę się, że jestem w tej drużynie.

Eder:
- To wszystko sprowadza się do naszej ciężkiej pracy na treningach i codziennego wysiłku. Kiedy trener przejął drużynę powiedział, że nie brakowało nam jakości. Potrzeba było trochę więcej inicjatywy, zgrania. Teraz gramy zespołowo. Ciężko trenujemy i musimy się tego trzymać. Zwycięstwa mają wpływ także na indywidualną grę każdego z nas. Nie jest łatwo mieć serię siedmiu zwycięstw w Serie A. Trzeba mieć właściwe nastawienie.

- W ciągu tygodnia daję z siebie wszystko. Ważne dla mnie jest poczucie, że trener we mnie wierzy.

- Szanujemy Juventus za to, co osiągnęli w ciągu ostatnich kilku lat, ale nie musimy się ich obawiać. Pojedziemy tam, by grać naszą piłkę. To będzie wielki mecz.

Danilo D'Ambrosio:
- Zwycięstwa motywują do lepszej pracy podczas treningów i kolejnych zwycięstw. Ciężko pracujemy i myślę, że widać rezultaty. Mam nadzieję, że utrzymamy ten poziom.

- Założenia trenera były jasne. Dał nam konkretne zadania. Na bieżąco koryguje nasze błędy. Stworzył zespół, który walczy o każdą piłkę. Kluczową sprawą jest nasza forma i chęci. Nawet ci, którzy nie grają podczas meczów, dają z siebie wszystko, co pozwala nam się rozwijać.

- Przed Juventusem mamy bardzo ważny mecz z Lazio. Damy z siebie sto procent.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Gufer

Gufer 29 stycznia 2017 | 10:30   

"Widziałem Edera obok mnie, jednak on już zdobył jednego gola. Oczywiście żartuję! Nie ma znaczenia kto trafia jeśli będziemy wygrywać." takie smieszek z niego :P

VVujek

VVujek 29 stycznia 2017 | 11:11   

Inter naprawdę zaczyna wyglądać bardzo dobrze.

Hagaen

Hagaen 29 stycznia 2017 | 14:04   

Tak VVujku, masz rację. A już się bałem, że nie dorzyję kolejnych dobrych czasów, takie stoczenie miało miejsce ;P Cóż, trzymam kciuki za chłopaków, mam nadzieję, że pocisną Lazio, a potem jeszcze bardziej pocisną Juventus.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich