Zola i Cassano typują Derby

2 lutego 2017 | 18:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Derby d'Italia to temat który od kilku dni elektryzuje wszystkich fanów calcio. We włoskiej prasie co rusz można natknąć się na różne analizy, zapowiedzi i wywiady. O ocenę szans obu zespołów poproszeni zostali również Gianfranco Zola i Antonio Cassano.

Zola:

- Juventus przegrał już kilka spotkań i to najlepiej udowadnia, że nie są nie do pobicia. Inter udaje się do Turynu będąc w wielkiej formie dlatego czeka nas świetne widowisko. Remis byłby dobrym rezultatem.

Cassano:

- Mam nadzieję, że wygra Inter, ale będzie o to bardzo ciężko, ponieważ ich rywale to przyszli mistrzowie Włoch. Teraz od Nerazzurrich oczekuje się jednak dobrej gry. Jeżeli Juve zdecyduje się przyśpieszyć w wyścigu o Scudetto to żaden zespół nie dotrzyma im kroku.

Źródło: football-italia.net/sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

maestro84

maestro84 2 lutego 2017 | 18:29   

Takiś mądry Cassano i rozdajesz miejsca na półmetku sezonu, to postaw całą swoją kasę na mistrzostwo Juventusu i wklej tutaj swój kupon. Czekamy.

RobertoBaggio10

RobertoBaggio10 2 lutego 2017 | 21:35   

A co? Źle powiedział? Może nam się to nie podobać, ale na 99% to juvki będą mistrzami. Roma i Napoli nie są stabilne i konsekwentne i w tym upatruje szanse Interu na podium.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich