Hattrick Gabigola

28 kwietnia 2017 | 09:23 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Wczorajszego popołudnia, zanim piłkarze dostali kilkugodzinną przerwę w zgrupowaniu, Inter rozegrał mecz kontrolny z młodzieżową drużyną Interu Berretti.

Pierwsza drużyna co zrozumiałe wysoko wygrała, a bramki zdobywali Eder, Candreva oraz hattrick w wykonaniu Gabriela Barbosy.

Dziś piłkarze trenować będą dwa razy.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 10

Nerazzurri86

Nerazzurri86 28 kwietnia 2017 | 09:53   

Ha ha hattrick z mlodzikami :) klasa

Loon

Loon 28 kwietnia 2017 | 10:08   

Przypominam, ze w doroslej druzynie strzela gola srednio raz na 67 minut. Moze jakby ktos dal mu kiedys pograc, to takich hat-tricków byloby wiecej.

Francesco

Francesco 28 kwietnia 2017 | 12:50   

Według mnie gdyby grał regularnie to by strzelał wiele bramek, a jak dostaje 10 min co miesiąc to czego można oczekiwać....

TheKacz

TheKacz 28 kwietnia 2017 | 14:45   

Są już dwie tajemnice związane z brazylijskimi piłkarzami które mnie bardzo ciekawią. Pierwsza to : Co się stało z Ronaldo przed meczem finałowym mistrzost światat w 98 rokui. Druga : dlaczego Gabigol nie gra?!

pasek_9

pasek_9 28 kwietnia 2017 | 15:00   

Loon podpisuję się pod tym co piszesz, TheKacz to co stało się z Ronaldo przed finałem to jest pytanie na które nie otrzymałem odpowiedzi przez całe swoje życie a na drugie pytanie chyba Ci odpowiem nasz treneiro woli ogrywać 35+

Lombardo

Lombardo 28 kwietnia 2017 | 18:07   

przeciez walczy o posade zrozumcie. A tak w ogole Barbosa to cienias przy Rodrigo. Nic nie dokonal.

Lethal Doze

Lethal Doze 28 kwietnia 2017 | 20:14   

przy Ederinio i "wielkim mistrzu" Palacio to Gabi może murawę zraszać :_

rafal

rafal 28 kwietnia 2017 | 21:13   

Nawet jak byś Gabi strzelił z dwa hatrici to i tak będziesz siedział na ławie. Bo Pioli cię nie lubi i woli Edera

Wiktor

Wiktor 28 kwietnia 2017 | 21:40   

...i podsumowywując poprzedzające komentarze Panowie, właśnie dlatego Inter jest tam gdzie jest.

superofca

superofca 29 kwietnia 2017 | 03:19   

Tytuł niusa powinien moim zdaniem brzmieć "Niespodziewana porażka Primavery Interu".