PSG chce Joao Mario, Inter Di Marie i Rabiota

3 lipca 2017 | 15:08 Redaktor: Guarin Kategoria:Transfery1 min. czytania

Okienko transferowe zaczyna się na dobre. Inter jak co roku szykuję małą rewolucję w składzie. Tym razem jej uczestnikami mają być gracze PSG. 

Nie od dziś wiadomo, że Angel Di Maria to jeden z głównych celów Nerazzurrich do wzmocnienia kadry. Zawodnik chętnie opuści Paryż i jest ponoć skłonny przenieść się do Interu. Dzisiejsze wydanie CdS informuję o drugim zawodniku z PSG który może przyjść razem z Argentyńczykiem. Adrien Rabiot bo o nim mowa to pomysł Sabatiniego ale przecież i sam Inter wielokrotnie starał się o usługi francuza.

Kolejnym smaczkiem jest zainteresowanie paryżan Joao Mario. Portuglaski zawodnik dokładnie rok temu zamienił Sporting na Mediolan za bagatela 45 mln €. Na razie nie wiadomo jak cała transakcja miałaby wyglądać. Jedno jest pewne czeka nas kolejna saga transferowa.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Maciej Pawul

Maciej Pawul

3 lipca 2017 | 15:14

Sam nie wiem. Serce chce Di Marie w Interze, ale rozum podpowiada, że Joao też jest potrzebny.

Kujon

Kujon

3 lipca 2017 | 17:24

Di Maria jednak poziom wyżej niż nasz Mario. Ja bym był zdecydowanie na tak zwłaszcza, że jest szansa na Nainggolana jeszcze :)

superofca

superofca

3 lipca 2017 | 17:29

Nie, stanowczo nie. Di Maria już ma 29 lat i jego cena będzie spadać, a Joao kosztował za dużo na taką wymianę. Poza tym PSG szuka teraz zawodników na na długie lata, to chyba Joao jest więcej wart. (edycja 2017.07.03 17:33 / superofca)

shakurspeare

shakurspeare

3 lipca 2017 | 20:52

Najlepiej wymieniać co sezon zawodników licząc że któryś odpali. Przy okazji skreślać gościa po jednym przeciętnym sezonie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich