Murillo: W Interze nie byłem szczęśliwy

12 listopada 2017 | 19:48 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jeison Murillo latem zdecydował się na powrót do hiszpańskiej La Liga Santander. Kolumbijczyk nie zamierzał zadowalać się rolą zmiennika dla pary Miranda - Skriniar i wybrał ofertę Valencii. 

Piłkarz w rozmowie z dziennikiem AS wyznał, że bardzo potrzebował zmiany otoczenia, ponieważ w Mediolanie nie czuł się zbyt dobrze:

- Chciałem po prostu odejść z Interu. Jeżeli nie czujesz się szczęśliwy w danym miejscu, musisz znaleźć nowe horyzonty. Pojawiły się pewne różnice zdań, lecz kiedy pojawiła się oferta z Valencii to trochę się jednak wahałem. Wiedziałem z jakim klubem mam do czynienie, a następnie poznałem ich projekt i zamiary.

- Podczas drugiego spotkania musiałem podjąć decyzję i postanowiłem przyjąć ofertę. Valencia jest bardzo ambitnym klubem. Wszyscy bardzo we mnie wierzą, a fani oczekują, że każdego dnia i w każdym meczu będę walczył dla tych barw. 

- Włoski futbol pomógł mi przede wszystkim poprawić się taktycznie. W Serie A to podstawa dla obrońców. W Hiszpanii jest więcej miejsca i pojedynków jeden na jednego. Moja charakterystyka się tutaj sprawdza.

Źródło: AS

Polecane newsy

Komentarze: 1

castillo20

castillo20 13 listopada 2017 | 15:56   

Za słaby był na inter i ligę włoską. Tutaj trzeba naprawdę solidnych obrońców


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich