Marcelino: Sytuacja Cancelo jest skomplikowana

13 stycznia 2018 | 23:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nieszczęście jednego zawodnika bardzo często okazuje się szansą dla innego gracza. Podobny przypadek obserwujemy teraz w szeregach Interu. Joao Cancelo wskoczył do podstawowego składu w miejsce kontuzjowanego Danilo D'Ambrosio i zbiera coraz lepsze recenzje za swoje występy.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Portugalczyk okaże się kolejnym transferowym niewypałem. Dalecy jesteśmy od zachwytów nad grą Cancelo, lecz jego forma wyraźnie zwyżkuje. 

W mediach nieustannie spekuluje się jednak nad przyszłością piłkarza. Działacze Valencii podobno chętnie widzieliby go ponownie w swoich barwach i to jeszcze tej zimy. Takiego scenariusza nie wykluczył szkoleniowiec Nietoperzy. Marcelino zabrał też głos w sprawie Geoffreya Kondogbii:

- Powrót Cancelo? To bardzo skomplikowane. Nie mogę dokonywać ocen. Przyjście Coquelina w żaden sposób nie wpływa na sytuację Kondogbii.  

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

Lombardo

Lombardo 13 stycznia 2018 | 23:17   

no niestety gdy D'Ambrosio wroci to Cancelo lawka. Szkoda, ze stawiamy na przecietniaka zamiast budowac gracza z perpektywami na wielkie granie jak Cancelo. W ten sposob to my nigdzie nie zajdziemy.

ksiazewi

ksiazewi 14 stycznia 2018 | 11:43   

Lombardo, skąd to wiesz? Przecież D'Ambrosio jeszcze nie wrócił i nie posadził Cancelo na ławce. Spaletti byłby głupcem, gdyby tak zrobił w momencie, gdy forma Joao wyraźnie idzie w górę. Wierzę, że Cancelo nie odda miejsca do końca sezonu.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 14 stycznia 2018 | 11:50   

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Cancelo zajął prawą stronę na dłużej, DD może pełnić rolę zmiennika na środku lub nawet wygryźć z lewej talenty pokroju Santona czy Nagatomo, to bardzo uniwersalny facet, na szczęście. Cancelo ostatnio na prawej robił większe zagrożenie, niż grający wyżej od niego Mario. Opcji jest sporo.

inter00

inter00 14 stycznia 2018 | 12:16   

Do koñca sezonu Cancelo jest naszym zawodnikiem i nie powinno ulec to zmianie. Jest szansa że Cancelo będzie już grał w 1 bo widać że poczuł rytm

wonsuu_blumarino

wonsuu_blumarino 14 stycznia 2018 | 13:07   

Warto przypomnieć że Danilo w meczu, w którym biegał po lewej stronie był strasznie mizerny


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich