Wypowiedzi pomeczowe

18 marca 2018 | 17:07 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Luciano Spalletti:

- Co się zminiło? Straciliśmy już zbyt dużo czasu na dyskutowanie o tym, więc nie ma sensu użalać się nad ostatnimi miesiącami. Lepiej jest natomiast myśleć o przyszłości i rozgrywać właśnie takie spotkania. Dziś wypracowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, przede wszystkim jako drużyna. Jeśli ona współgra, jest spokój. Ten wynik nie jest zasługą indywidualności, lecz kolektywu.

Mauro Icardi:

- Potrzebowaliśmy takiego meczu, po remisie z Napoli naszym obowiązkiem było wygrać. Mieliśmy odpowiednie podejście, czego wynikiem jest pięć strzelonych bramek. Trener wie jak nami kierować w konkretnych momentach, zmotywował nas i musieliśmy udowodnić dzisiaj naszą jakość. Oczywiście zawsze będziemy starać się być coraz lepsi.

- Nie spodziewałem się, że to dziś zdobędę setną bramkę dla Interu. Swoją pierwszą bramkę zdobyłem właśnie na tym obiekcie, to musi być przeznaczenie, skoro gola numer 100 dla Interu również tu przyszło mi strzelić. Najważniejsze mimo wszystko jest zwycięstwo, po trudnym dla mnie okresie spowodowanym kontuzją, musiałem pokazać na co mnie stać. Teraz jestem z powrotem dostępny i chce pomóc drużynie na wszystkie możliwe sposoby. 

Antonio Candreva:

- Drużyna włożyła mnóstwo wysiłku w ten wynik. Musimy podtrzymać ten poziom do końca sezonu. To był trudny wyjazd, lecz z odpowiednim podejściem osiągnęliśmy świetny rezultat. W niektórych spotkaniach zwyczajnie brakowało nam szczęścia, lecz teraz nie wolno nam opuszczać gardy.

Po przerwie na zgrupowania reprezentacji będziemy z kolegami oczekiwać od Mauro fajnego prezentu z okazji jego setnej bramki dla Interu…

Roberto Gagliardini:

- Zagraliśmy świetny mecz i jesteśmy szczęśliwi z wyniku. Grając w ten sposób, z pewnością zdobędziemy dużo punktów. Dziś byliśmy precyzyjni i solidni. Musimy pokazywać jakość za każdym razem na boisku. Pragniemy Ligi Mistrzów i zrobimy wszystko by ten cel osiągnąć. 

- Rafinha zawsze się dobrze spisuje. Mauro zawsze robi co powinien. W wieku 25 lat jego liczby są naprawdę imponujące.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00

18 marca 2018 | 17:43

Gagliardini jak gra z Brozoviciem w środku to nawet tp jaloś wygląda ale nie popadajmy w zachwyty. Musimy grać tak jak dziś już do końca

Lambert

Lambert

18 marca 2018 | 17:55

Śmieszne bo po meczu z Napoli wszyscy hejtowali Gaglie i Brozo jacy to oni nie są słabi

ksiazewi

ksiazewi

18 marca 2018 | 18:57

Nie wszyscy. Ja i kilka osób mówiliśmy, że zagrali niezłe spotkanie. Dzisiaj zagrali bardzo dobrze. Sprawdź komentarze. (edycja 2018.03.18 18:58 / ksiazewi)

inter00

inter00

18 marca 2018 | 19:45

Ja też ich chwaliłem

Nerazzurri86

Nerazzurri86

19 marca 2018 | 22:51

Gratulacje panowie. Mecz udany i zycze wam takich kolejnych.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich