Adriano trafił do szpitala (akt.)

30 marca 2018 | 01:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Niepokojące informacje napływają do nas z Brazylii. Były gwiazdor Interu i reprezentacji Canarinhos - Adriano, przebywa w prywatnej klinice w Barra de Tijuca, w zachodniej części Rio de Janeiro.

Powód hospitalizacji nie został oficjalnie potwierdzony. Źródła zbliżone do piłkarza donoszą, że w prawej ręce Brazylijczyka pojawiła się infekcja spowodowana raną ciętą. Do zdarzenia miało dojść w domu zawodnika. Szczegóły nie są jednak znane.

Przed kilkoma dniami popularny Imperator gościł w Mediolanie i odwiedził ekipę Interu w Appiano Gentile. W przeszłości Adriano zmagał się z poważną depresją i miał problem z nadużywaniem alkoholu.

Aktualizacja

Adriano postanowił skontaktować się ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama:

- Jak się mam? Nieźle. Zraniłem rękę, która jest teraz w stanie zapalnym. Trafiłem do szpitala, aby zrozumieć co się stało. Lekarz zapowiedział, że będzie potrzebna operacja i wszystko się wyjaśni. To wszystko. Mam nadzieję, że prasa nie będzie znowu wymyślać różnych rzeczy.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

Piotrekfci

Piotrekfci 30 marca 2018 | 07:12   

Trzymaj się chłopie i nie daj się. Kolejny z wielkich który nie poradził sobie z problemami. Jednak i tak zawsze będzie Imperatore ! Forza Adi

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 30 marca 2018 | 09:17   

To ogólnie dobrze, że ma już dom.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 31 marca 2018 | 14:55   

Zechlał, pocharatał się. Koniec historii. Szkoda chłopa.

Internazionalista

Internazionalista 31 marca 2018 | 19:29   

raczej bym nie szydzil, od skaleczenia po infekcje i jakiś tężęc czy tam sepsa droga krótka, a moze sie skonczyc smiercia albo bez konczyn np (edycja 2018.03.31 19:29 / Internazionalista)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich