Spalletti: Wygrana to nasz cel

17 kwietnia 2018 | 08:44 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

We wtorkowy wieczór odbędzie mecz Interu z Cagliari. Poniżej zamieszczamy zapis konferencji prasowej trenera Interu - Luciano Spallettiego.

- Stworzyliśmy wiele szans, ale wszystko rozstrzygnie się w kolejnych meczach. Nie wiem, ile będziemy potrzebować punktów, by awansować, ale musimy przeanalizować to pod kątem najbliższego meczu. Zwycięstwo z Cagliari jest naszym jedynym celem. Fakt, że nie zdobyliśmy zbyt wiele punktów w ostatnich meczach, nie może wpłynąć na postawę naszego zespołu.

- Zawsze musimy pokazać coś więcej, czy to indywidualnie, czy tez zbiorowo. Musimy być bardziej wymagający względem skuteczności, ponieważ dobrze się przygotowaliśmy, a zespół stwarzał szanse. Krok, który musimy zrobić, nie jest ogromny. Jest częścią naszego rozwoju. Musimy wrócić na dobry tor w nadchodzących meczach. Znamy nasz cel i wiemy, gdzie chcemy skończyć.

- Rafinha jest w porządku, ale to normalne że potrzebuje więcej czasu, by odzyskać siły po długim okresie. Nie wiem, czego się spodziewać w następnym meczu. Oceny należy dokonywać każdego dnia, po sesji treningowej. Candreva? Pracował z piłką i wziął udział w treningu. Więcej gry Karamoha? To prawda, że trochę za późno wszedł w mecz z Atalantą, ale nie było to zwykłe spotkanie. Jestem przekonany, że może być przydatny do końca sezonu. Obrona trzy- lub czteroosobowa? Czuję się w tym dobrze. Po prostu muszę wybrać najlepsze rozwiązanie.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich