D'Ambrosio: Zagramy w Lidze Mistrzów

9 maja 2018 | 07:47 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Z powodu nadmiaru żółtych kartek Danilo D'Ambrosio musiał opuścić ostatni mecz przeciwko Udinese. Przeciwko Sassuolo powinniśmy już jednak ponownie zobaczyć go w wyjściowej jedenastce. Włoch jest przekonany, że Inter wywalczy sobie miejsce w upragnionej Lidze Mistrzów i nie dopuszcza do siebie innego scenariusza.

- Naszym celem jest Liga Mistrzów. Nasi fani są wyjątkowi i z pewnością nam pomogą. Musieliśmy przełamać gniew po meczu z Juve, dobrze zareagowaliśmy podczas spotkania w Udine. Przeszliśmy przez trudny moment, odkryliśmy siebie i mamy nadzieję na dobre zakończenie sezonu.

- Dajemy z siebie wszystko, aby zasłużyć na reprezentowanie tych barw. Absolutnie nie wolno nam lekceważyć przeciwnika. Mamy graczy, którzy mogą zrobić różnicę. Gra na prawej czy lewej stronie nie stanowi najmniejszego problemu. 

- Nie rozmawiamy ze sobą, co wydarzy się w przypadku braku awansu do Ligi Mistrzów, nawet nie chcemy o tym myśleć. Zawsze wierzyliśmy w siebie. Tracimy dwa punkty do Lazio, więc musimy zdobyć sześć oczek w kolejnych spotkaniach.

- Cancelo i Rafinha wnieśli ze sobą ożywienie. Dobrze spisują się od momentu dołączenia do zespołu. Każdy czuje się częścią tej grupy. Jesteśmy przekonani, że uda nam się tego dokonać.  

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 9 maja 2018 | 07:58   

I takie podejście szanuje

Larry

Larry 9 maja 2018 | 13:15   

Napisałbym, że ta pewność siebie to zasługa Spala, ale zostanę zlinczowany :-D to oczywiście zasługa każdego piłkarza z osobna!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich