Handanović, Vecino i Ranocchia po meczu

21 maja 2018 | 09:18 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy Interu Mediolan

Samir Handanović:
- Boisko dało rozstrzygnięcie i powiedziało, że na to zasłużyliśmy. Znacznie się poprawiliśmy w tym sezonie, ale to czwarte miejsce to dopiero punkt startowy. Gratulacje dla wszystkich. Teraz musimy zrobić jeszcze więcej.

Matias Vecino:
- Nie jestem typem piłkarza, który strzela dużo bramek. W każdym razie dziś nadszedł właściwy moment. To najważniejszy gol w mojej karierze. Granie w Rzymie bardzo mi odpowiada. Naprawdę chcieliśmy awansu do Champions League. To był nasz główny cel i cieszymy się, że się udało tego dokonać. Ostatnio miałem problem z kontuzją pachwiny i nie mogłem w pełni pomagać drużynie, ale cieszę się że mogłem to zrobić tego wieczoru.

Andrea Ranocchia:
- Po kilku trudnych latach, chcieliśmy wywalczyć czwarte miejsce za wszelką cenę. Udało się to po szalonym meczu. Lazio to topowy zespół, ale zawsze wierzyliśmy w siebie. Daliśmy z siebie wszystko, a kiedy tak jest, wyniki przychodzą prędzej czy później. Nasi wszyscy fani byli fantastyczni. Wspierali nas niesamowicie, przyszli tu tego wieczoru by razem z nami grać ten finał. Na szczęście udało się wygrać. Dziękuję także trenerowi, który przywrócił nas do Ligi Mistrzów - to jego dobra robota. Jeśli trener nie wstawiłby mnie na boisko, to chyba sam bym wszedł. Teraz cieszymy się momentem i tym wielkim comeback'iem. Mamy wielki skład i trener pomógł nam w pełni uwierzyć w swoje możliwości.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

MatthewNine

MatthewNine 21 maja 2018 | 12:40   

Brawo Rano! Nie wierzyłem że to kiedyś napiszę ale solidny sezon w twoim wykonaniu, nawet bardzo dobry! I co najważniejsze i w końcowce meczu i już po nim było widać jak ten gość żyje Interem, niesamowicie zaangażowany.

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 21 maja 2018 | 14:22   

Wlasnie ciężko w to uwierzyć, ale zgadzam się z przedmówcą. Można śmiało powiedzieć, że Rano zagrał ten sezon jako !solindny! zmiennik

maestro84

maestro84 21 maja 2018 | 16:33   

Jako dotychczasowy antyfan Ranocchi w pełni zgadzam się z powyższymi komentami.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 22 maja 2018 | 11:06   

Jeździłem po Rano, jak nam gubił punkty, ale za ten sezon również pochwalę Rano, nie wnerwił mnie ani razu, brawo:)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich