Spalletti: pierwsze mecze są pełne pułapek

26 lipca 2018 | 23:12 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Luciano Spalletti stwierdził, że podczas meczów otwarcia będzie wiele „pułapek” dla silnych drużyn. Ponadto trener odniósł się do słów prezydenta Sassuolo.

- Myślę, że pierwsze mecze sezonu są zawsze pełne pułapek. Nikt nigdy nie udowodnił, że wynik z pierwszego spotkania może przesądzać o losach całego sezonu. Musimy jednak wygrać ten pierwszy mecz.

- Na początku sezonu nigdy nie wiesz dokładnie w jakiej jesteś formie, każda drużyna ma wówczas wiele problemów i nieuporządkowanych spraw. Potrzeba więc odpowiedniego podejścia i entuzjazmu. Ważna jest wygrana na wyjeździe z Sassuolo, przed spotkaniem domowym z Torino.

Prezydent Sassuolo powiedział niegdyś, że za każdym razem, gdy jego klub pokonuje Inter, wiesza na ścianie wynik z datą. Dowcipny dżentelmen przyznał także, że w jego biurze nie ma już więcej miejsca na dokumentowanie zwycięstw nad Interem.

- Powinniśmy sprawić wiele problemów Sassuolo i jego prezydentowi, który nie ma już w swoim biurze miejsca na portrety uwieczniające zwycięstwa nad Interem. Ma ich już wystarczająco, więc musimy mu odebrać szansę na kolejne.

Źródło: football-italia.net, inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Majoreeek69

Majoreeek69 26 lipca 2018 | 23:26   

ciekawe czy wiesza tez te kartki z wynikami 7:0 :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich