CAMPIONI 2021

 

Oficjalnie: Keita Balde w Interze

13 sierpnia 2018 | 18:05 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Inter Mediolan oficjalnie poinformował o pozyskaniu Senegalczyka - Keity Balde Diao.

Zawodnik zasili Inter na zasadzie wypożyczenia z opcją transferu definitywnego za kwotę 5 mln euro. Cena którą Nerazzurri będą mieli do zapłacenia, jeśli zdecydują się na wykorzystanie klauzuli wykupu, opiewa na 34 mln euro.

Zawodnik urodził się w 1995 roku w Hiszpanii i w przeszłości grał w młodzieżówce Barcelony. Włoskim kibicom znany jest z występów dla Lazio. Ostatnio reprezentował barwy AS Monaco.

Może występować zarówno na lewym, jak i prawym skrzydle oraz na środku ataku. 

Źródło: Inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 14

Maciej Pawul

Maciej Pawul 13 sierpnia 2018 | 18:11   

Siema!

Chrisu

Chrisu 13 sierpnia 2018 | 18:17   

na bank go wykupia :D

Kevin

Kevin 13 sierpnia 2018 | 18:29   

Jak wszystkich

Matt1

Matt1 13 sierpnia 2018 | 18:45   

Dokładnie. Za rok i tak zobaczymy rzesze nowych zawodnikow zamiast wykupienia tych sprawdzonych.

Klinsi64

Klinsi64 13 sierpnia 2018 | 19:02   

Inter już nikogo nigdy nie wykupi,bo Rafinhi i Cancelo z FFP na karku nie wykupili...co za ludzie

inter00

inter00 13 sierpnia 2018 | 19:06   

Witamy

Matt1

Matt1 13 sierpnia 2018 | 19:23   

No tak, my mamy grube hajsy na niewypały typu Kondogbia, Barbosa czy Jao Mario, a nie mamy na ludzi, ktorzy dawali realne wzmocnienia ;) Ja sie nie przyzwyczajam do tych zawodnikow, bo i tak potem jek zawodu. Ciesze sie z mercato, ale za rok polowe z nich zmieni nowa polowa. Tak jest co sezon. Wkurza mnie gadka o FFP w obliczu co rocznego wydania grubego hajsu na niewypaly, a skapienia na realne wzmocnienia. Jestem ciekaw ile zarobimy na Mario, bo mnie sie nie chce wierzyc ze chocby te 20 mln. I bedziemy trzymac nieroba az mu sie kontrakt skonczy.

Van Dall

Van Dall 13 sierpnia 2018 | 19:42   

Widziałem go w Interze już dwa lata temu i fajnie, że w końcu do nas trafił. Niestety po wydarzeniach z Cancelo a zwłaszcza Rafinhą formuła transferu nie pozwala mi cieszyć się nim w pełni.

Hagaen

Hagaen 13 sierpnia 2018 | 20:19   

Powiem Ci Matt1, że głupoty gadasz. Nie śledzisz chyba sytuacji z FFP i nie za bardzo wiesz na czym polega obecna UMOWA z UEFA. Do przyszłego sezonu nasz klub jest na cenzurowanym, i dlatego taka formuła transferu. Klub po wejściu Suning, awansie do LM i obecnym zarządzaniu idzie mocno do przodu. Poza tym, jak przychodzili Kondogbia czy JM każdy się jarał, warto więc było spróbować. A Rafinha dołączył w styczniu i był już obdarowany mocnym limitem transferowym. No i przybył jako element planu ratunkowego dla klubu.
Ja się cieszę, że są wypożyczenia. Jeśli ktoś potem w stylu JM się nie sprawdzi to nie tracimy pełnej kasy.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 13 sierpnia 2018 | 20:38   

@Matt1 serio jeszcze wałkujemy temat ?

wróbel1908

wróbel1908 13 sierpnia 2018 | 20:47   

Witamy