Blamaż Chorwatów, kontuzja Vrsaljko

11 września 2018 | 22:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Złe wieści napływają do nas z hiszpańskiego Elche. Reprezentacja Chorwacji została rozbita przez zespół gospodarzy, a Sime Vrsaljko opuścił murawę już w 20 minucie spotkania z powodu kontuzji.

Defensor Interu zasygnalizował problem z lewym kolanem i nie był w stanie kontynuować gry. W przeszłości, Vrsaljko dość często musiał już pauzować z powodu problemów zdrowotnych. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji prawego defensora.

Jak wypadli pozostali gracze Interu? Wynik 6 - 0 mówi wszystko o przebiegu spotkania, więc ciężko doszukiwać się pozytywnych akcentów. Ivan Perisić rozegrał dziś pełne 90 minut, Marcelo Brozović przebywał na murawie do 62 minuty i obejrzał żółtą kartkę.