Spalletti: Manolas faulował Icardiego

3 grudnia 2018 | 12:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Rozmawiając przed kamerami Sky Sport, Luciano Spalletti kolejny raz został poproszony o skomentowanie starcia Nicolo Zaniolo z Danilo D'Ambrosio. W powszechnej opinii Romie należał się rzut karny w tej akcji, a system VAR nie zadziałał poprawnie. Szkoleniowiec Interu postanowił jednak odbić piłeczkę i zwrócił uwagę na inną sytuację.

- Widzę, że chcecie stworzyć sporo zamieszania wokół sędziowania, które moim zdaniem było absolutnie sprawiedliwe, ale w takim razie przyjrzyjmy się tym sytuacjom. Faul D'Ambrosio? Nie ma zbyt dużego kontaktu, ale oczywiście wszystko powinno być dodatkowo sprawdzone przy użyciu systemu VAR.

- Starcie Icardiego z Manolasem? To nie jest walka ramię w ramię, to było pchnięcie. Icardi doszedł do tej piłki i zdołałby oddać strzał, gdyby nie został popchnięty. Jeżeli Manolas nie wytrąciłby go z równowagi, on oddałby strzał. Gianluca Rocchi sędziował dobrze, a każda ze stron ma swoje uwagi. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że tamta sytuacja jest godna VARu, a druga już nie.

Źródło: Sky Sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

Lambert

Lambert 3 grudnia 2018 | 13:04   

głupi nie jest i nie powie że sędziowanie było do dupy, bo sobie całkiem przeskrobie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich