Agent: Inter potrzebował gotowego gracza

4 grudnia 2018 | 15:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nicolo Zaniolo dosłownie przemknął przez obiekty treningowe Interu Mediolan. Przychodził latem 2017 roku z łatką wielkiego talentu z akademii Virtus Entella, zdobył Scudetto z ekipą Primavery Interu, a następnie odegrał ważną rolę w transferze Radji Nainggolana. Kibice Nerazzurrich żegnali go bez większego żalu. Czy jeszcze za nim zatęsknimy?

W ekipie Romy młodzian otrzymuje sporo szans od Eusebio di Francesco, a plaga kontuzji pozwoliła mu dodatkowo się wypromować na tle Realu czy Interu. Agent Zaniolo tonuje nastroje, zachęca podopiecznego do dalszej pracy i docenia wkład Interu w rozwój piłkarza:

- Świetna gra przeciwko Interowi? On bardzo dobrze radził sobie również na tle Realu Madryt. Teraz musi dalej pracować i twardo stąpać po ziemi. Słowa Tottiego były bardzo przyjemne i możemy jedynie mu podziękować. Rzut karny był ewidentny i nie mam w tej kwestii nic więcej do dodania. 

- Inter potrzebował latem gotowego piłkarza, a Roma kompletuje najzdolniejszych młodych graczy. Myślę, że obie strony poczuły się usatysfakcjonowane. Pragniemy podziękować Fiorentinie oraz Interowi. Nicolo występuje obecnie w Serie A, również dzięki tym klubom.  

Źródło: Radio Sportiva

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich