Inter złożył ofertę za Ozana Kabaka

19 grudnia 2018 | 21:55 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Styczniowe okienko ma być skromne w wykonaniu Interu. To jednak wcale nie oznacza, że nie pojawią się nowe twarze. Pierwszym pewnym nabytkiem ma być Ozan Kabak z Galatasaray.

Pogłoski o zainteresowaniu 18-latkiem pojawiły się już kilka miesięcy temu. Według ajansspor.com Nerazzurri własnie złożyli oficjalną ofertę za obrońcę. Kwota, która pojawiła się na stole to 10 mln euro i wydaje się dość wygórowana, ponieważ Transfermarkt wycenia go obecnie na zaledwie pół miliona euro.

Jeśli jednak przyjrzymy się bliżej osobie Kabaka, mamy przed sobą nastolatka, który od lat regularnie występuje we wszystkich młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. W tym sezonie zaliczył już dwanaście występów w tureckiej lidze i cztery mecze w Lidze Mistrzów. Może zagrać na środku obrony, okazjonalnie spisuje się też jako defensywny pomocnik. Uchodzi za wschodzący talent.

Jak donosi prasa, piłkarzem interesują się również oba kluby z Manchesteru. Pieniądze zaoferowane przez Inter spełniają wymogi jego klauzuli. Teraz to do zawodnika będzie zależeć zgoda na przyjęcie oferty Nerazzurrich.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 19 grudnia 2018 | 22:46   

Wolę Bastoniego

Hagaen

Hagaen 21 grudnia 2018 | 07:48   

Jestem na tak, oby czasem dostał szansę.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich