CAMPIONI 2021

 

D'Ambrosio: Zrobiliśmy wszystko, żeby wygrać

23 grudnia 2018 | 12:08 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Nasi ulubieńcy nie byli zbyt rozmowni po wczorajszym spotkaniu. Z dziennikarzami rozmawiał Danilo D'Ambrosio, który podobnie jak Spaletti, wypowiadał się bardzo krótko i treściwie.

- Jesteśmy rozczarowani. Chcieliśmy dziś zgarnąć trzy punkty, ale jeśli nie dobijasz rywala, zawsze istnieje ryzyko. Zabrakło bezwzględności. Zrobiliśmy wszystko, żeby wygrać i stworzyliśmy szanse, ale nie umieliśmy ich wykorzystać. Moja forma? Nie ma szczególnego znaczenia, bardziej martwię się o wygrywanie meczy.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 23 grudnia 2018 | 12:39   

Z charakteru świetny, gość, perfekcjonista. Brakuje tylko jakby pewności w zagraniach, czasem bezczelności. Myślę, że taki Conte zrobiłby z niego etatowego kadrowicza. Szkoda, że już 30 na karku. Podobnie myślę o Vecino.
Zresztą cała kadra wymaga wstrząsu i myślę, że to ostatni sezon Spallettiego w Interze. Z tych piłkarzy można o wiele więcej wyciągnąć i trzeba to zrobić. Barella i mocny lewoskrzydłowy, to moim zdaniem wszystkie potrzebne zmiany personalne w wyjściowej 11.

krychu339

krychu339 23 grudnia 2018 | 19:45   

Powinien grać na LO w wyjściowej jedenastce. Mimo braku lewej nogi to jest dużo pewniejszy w obronie niż Asa. (edycja 2018.12.23 19:46 / krychu339)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich