Spaletti: Nainggolan bywał rozproszony

30 grudnia 2018 | 09:19 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Dziennikarze próbowali uzyskać od trenera informacje na temat Nainggolana, z uwagi na spore zawirowania wokół tego zawodnika w ostatnich tygodniach. Podczas spotkania z prasą był również poruszany temat zdobywcy bramki, Keity Balde.

- Radja został wystawiony, ponieważ brakowało nam dzisiaj takiego finałowego dotknięcia. On zawsze podnosi jakość.

- Postawiłem na niego, ponieważ wierzyłem, że poda nam pomocną dłoń, to należy do decyzji trenera. Chcemy dla niego jak najlepiej, to rozsądny kumpel, posiada predyspozycje do bycia kimś z nienagannym zachowaniem. Niestety, czasami jest rozproszony przez inne rzeczy, jeśli stawiasz inne zainteresowania ponad futbolem, to cię gubi. W jego przypadku były trzy, może cztery rzeczy, które były dla niego ważniejsze - podsumował pytanie o Nainggolana.

- Nie wszyscy mogą grać cały czas. To ważne, żeby rotować i wyciągać z nich to co najlepsze. On (Keita Balde - dop. red.) jest świetnym kolegą. Zawsze jest szczęśliwy i żartuje więcej od innych. Jego włoski i romański są znakomite, pozwalają mu na dowcipkowanie z kolegami z zespołu. Odkryłem w nim zupełnie inną osobę, w porównaniu do czasów w Lazio.   

Źródło: forzaitalianfootball.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

Darkos

Darkos 30 grudnia 2018 | 13:58   

Mi się wydawało że po prostu lubię sobie wypić. Ale od dzisiaj mogę na to mówić "zainteresowania"!

krychu339

krychu339 30 grudnia 2018 | 16:19   

Nie byłem zwolennikiem ani przeciwnikiem jego transferu. Jego zachowanie poza boiskiem nie ma dla mnie szczególnego znaczenia, jeśli klub nie ponosi tego konsekwencji. Martwiło mnie jednak to, ,ze jego forma w Romie zniżkowała, co część kibiców usprawiedliwiała zmianą pozycji na boisku.
Nadal ma u mnie jakiś kredyt zaufania, głównie przez kontuzje i nie możność pokazania umiejętności.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 30 grudnia 2018 | 16:54   

Zwróćcie uwagę, że Spal wspomina o trzech, czterech rzeczach. Ciekaw jestem co ma na myśli? (edycja 2018.12.30 17:06 / vandallo87)

szpula

szpula 30 grudnia 2018 | 17:54   

oj Vandallo 87 jak to co miał na myśli? było juz o tym co lubi nasz ComandoNinja :) papierosy, alkohol,narkotyki i hazard.......podobno też czasem lubi w piłke pokopać :P


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich