CAMPIONI 2021

 

Gdzie przeniesie się Ausilio?

1 marca 2019 | 13:33 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Nerazzurrich czekają kolejne zmiany, nie tylko w drużynie, ale również w składzie zarządu. Od kilku miesięcy pojawiają się informacje o możliwym odejściu Piero Ausilio. Nowym przystankiem w jego karierze może zostać kilka klubów. 

La Repubblica analizuje dzisiaj sytuację na rynku i rozważa potencjalnych pracodawców dla dyrektora Interu. Ausilio jest w Mediolanie od 2010 roku, podczas swojej kariery wielokrotnie zdobywał nagrody i wyróżnienia przyznawane wybitnym menagerom sportowym.

Według dziennikarzy jednym z prawdopodobnych kierunków jest Sampdoria, która rozgląda się za doświadczonym sternikiem. Z drugiej strony, równie mocną pozycję na liście potencjalnych pracodawców jest Roma. Wszystko za sprawą informacji o rychłym odejściu obecnego dyrektora Monchiego, który chce rozwiązać współpracę z Giallorossi wraz  z nadejściem lata.

Jeśli w grę będzie wchodziła wymiana na stanowiskach wysokiego szczebla, ciekawą opcją jest Daniele Faggiano z Parmy. 41-latek odpowiada za błyskawiczny powrót do rozgrywek Serie A, po tym jak klub zbankrutował i został zdegradowany do poziomu Serie D w 2015 roku. Pod jego przewodnictwem Parma wygrzebała się z finansowych kłopotów i konsekwentnie, sezon po sezonie, uzyskiwała awans do coraz wyższej ligi. Włoska prasa określała awans z Serie D do Serie A, w trzy sezony, jako dokonanie czegoś niemożliwego.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 1 marca 2019 | 13:40   

Utrzymuję swoje zdanie i według mnie Ausilio powinien zostać

superofca

superofca 1 marca 2019 | 18:57   

A co z Sabbatinim?

Van Dall

Van Dall 1 marca 2019 | 19:55   

Sabatini wyleciał rok temu.

Hagaen

Hagaen 1 marca 2019 | 23:06   

Ausilio to wybitny fachowiec. Od kilku lat, do beznadziejnego Interu sprowadza zdawać by się mogło niemożliwych piłkarzy, odpowiada za systematyczne wygrzebywanie się z bilansów transferowych FFP.

Niektórzy zarzucali mu, że sprowadzeni piłkarze zaczynają źle grać - powtarzam - to nie jego wina, że zachcianki trenerów i kibiców po jakimś czasie kaszanią. On swoją robotę robi na prawdę bardzo dobrze. Szanuję.

ester

ester 2 marca 2019 | 14:08   

To człowiek Interu. Jestem za tym , żeby został.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich