CAMPIONI 2021

 

Ausilio służbowo w Bergamo

5 marca 2019 | 10:37 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Podczas wczorajszego spotkania Atalanty z Fiorentiną miejsce na trybunach zajął Piero Ausilio. Nieoficjalnym powodem tego było aż czterech piłkarzy, którzy już latem mogą przenieść się do Mediolanu. 

Numerem jeden jest Duvan Zapata, który jest wymieniany w kontekście następcy Mauro Icardiego. O tym jednak wiedzą już niemal wszyscy. Kolumbijczyk będzie miał szanse trafić do Interu prawdopodobnie tylko w przypadku fiaska rozmów w sprawie wymiany za Lukaku lub niepowodzenia z Wernerem.

Nowe nazwiska na liście to boczni obrońcy Atalanty. 23-letni Timothy Castagne oraz 24-letni Robin Gosens to możliwe wzmocnienia skrzydeł obrony. Obydwaj wzbudzili zainteresowanie Ausilio, a mecz był znakomitą okazją dla CEO Interu, który chciał obejrzeć piłkarzy na żywo.

Ostatni na liście jest oczywiście Federico Chiesa. Według ostatnich doniesień zarząd jest podzielony w jego sprawie i wciąż nie zapadła ostateczna decyzja, czy Inter wyruszy po podpis zawodnika. Pozostaje nam czekać na efekty odwiedzin w postaci letnich transferów.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

Lambert

Lambert 5 marca 2019 | 11:07   

Nadal myśle że Lautaro powinien być teraz naszą pierwszą dziewiątką, i jeśli kogoś kupić to na ławkę

cybul

cybul 5 marca 2019 | 11:11   

Lambert z jednej strony masz rację,ale... Lautaro w chwili obecnej nie gwarantuje nam wystarczającej ilości bramek. Jest ambitny i się stara poza rym widać że ma to coś natomiast w Interze teraz to nie on powinien decydować co się dzieje pod bramką rywala

Adriano19f

Adriano19f 5 marca 2019 | 11:26   

Gosens ostatnio jest w świetnej formie tak za 15 mln bym brał

kretos

kretos 5 marca 2019 | 13:00   

Jeśli chcemy grać na kilku frontach potrzeba nam kilku napastników. Lautaro też musi z kimś rywalizować o skład, żeby podnosić swoje umiejętności, bo aktualnie jego największym rywalem jest Andrzej Ranokia... Ja jestem fanem talentu Zapaty i myślę, że ten chłop spokojnie by u nas sobie poradził. Licze, że zobaczę go latem u nas ;)

Garon_92

Garon_92 6 marca 2019 | 12:27   

Chiesa wielkie tak, dać 20 mln i dodać Galiardiniego w rozliczeniu. Zapata pierwszy skuteczny sezon, wolałbym Ben Yedera, Lacazette to marzenie. Boczni Atalanty grają jako wahadłowi i trzeba przyznać są dobrzy, kosztowaliby stosunkowo nie dużo dobre opcje, chociaż transfery z Atalanty jakoś nam nie siedzą.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich