Materazzi: Inter musi grać w lidze mistrzów

16 marca 2019 | 18:02 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Marco Materazzi udzielił wywiadu w Chinach. Wypowiedział się między innymi o jutrzejszych derbach oraz sezonie 2009/2010. Oto jego słowa.

- Inter musi zawsze być w lidze mistrzów. To bardzo ważne. Dużą zasługą obecnego zarządu jest zaprowadzenie Interu, tam gdzie powinien być. Minęło siedem lat od ostatniej ligi mistrzów w Mediolanie i w takim klubie, z takimi kibicami, to nie może mieć miejsca. Uważam, że działają dobrze i wprowadzili solidność, która będzie potrzebna w przyszłości.

Tripletta? Minęło ponad osiem lat, piłka nożna bardzo się zmieniła. Niektórzy piłkarze z dzisiejszego Interu, mogli być częścią tego z roku 2010. Mam na myśli Skriniara, De Vrija i Handanovicia. Z tamtą grupą wygraliśmy wszystko. Kiedy trener jest w świetnych relacjach z drużyną, sprawia, że zawodnicy dają z siebie 120%. Nie da się tego dokładnie opisać, ale każda grupa powinna taka być.

Mourinho to mój ulubiony trener. Miałem szczęście, by grać w derbach na San Siro. To już nie jest piłka nożna tylko sztuka. Z chęcią cofnąłbym się o kilka lat i zagrać w nich jeszcze raz. Prognostyka? Wygramy 2:1 po golach Politano i Skriniara – powiedział Materazzi.  

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Adriano19f

Adriano19f 17 marca 2019 | 11:06   

Szpilka wbita mauro i spalowi ale ma racje


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich