Postrzelali na Marassi. Genoa - Inter 0:4

3 kwietnia 2019 | 19:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Kompleks wyjazdowych meczów z Genoą przełamany z nawiązką. Po ponad siedmiu latach posuchy, Inter wreszcie pokonał ekipę Rossoblu na jej stadionie. Nerazzurri wygrali 4:0, a dorobkiem bramkowym podzielili się Roberto Gagliardini (dwa gole), Mauro Icardi i Ivan Perisić.

PRZEBIEG MECZU:

2' Handanović zmuszony do interwencji daleko od pola karnego.

12' Mocne uderzenie Radji Nainggolana, lecz Radu łatwo interweniował.

13' Matteo Politano uderzył mocno i bardzo niecelnie.

14' Lerager obejrzał żółtą kartkę.

15' Goście objęli prowadzenie! Kwadwo Asamoah dośrodkował piłkę do Roberto Gagliardiniego, a Włoch nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce.

17' Strzał głową Ivana Perisicia, ale Radu z łatwością złapał futbolówkę.

20' Mauro Icardi miał doskonałą okazję na zdobycie gola. Argentyńczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale trafił jedynie w słupek bramki rywali.

27' Asamoah starał się naprawić swój błąd i obejrzał żółtą kartkę.

28' Niecelne uderzenie głową w wykonaniu Kouame.

35' Niezła akcja w wykonaniu Interu, ale Perisić został łatwo zblokowany przez obrońcę.

36' Żółta kartka dla Zukanovicia.

39' Cristian Romero sfaulował Mauro Icardiego w polu karnym i obejrzał czerwoną kartkę. Jedenastka dla Interu!

40' Icardi pewnie wykorzystał rzut karny. 2:0 dla przyjezdnych.

41' Biraschi zastąpił na boisku Sanabrię.

45+1' Nainggolan uderzył niecelnie zza pola karnego.

45+1' Koniec pierwszej połowy.

53' Niezła okazja Kouame, lecz Handanović dobrze interweniuje.

54' Błyskawiczna kontra Interu. Icardi wypuścił Perisicia, a ten wykorzystał sytuację sam na sam. 3:0 dla Nerazzurrich.

65' Bessa za Sturaro.

66' Joao Mario zmienił Brozovicia.

67' Pezzella uderzył z dystansu, lecz piłką powędrowała tylko na rzut rożny.

72' Dwójkowa akcja Politano - Naingollan, ale Radu ponownie skutecznie obronił.

73' Bardzo mocne i precyzyjne uderzenie Matteo Politano, świetna interwencja Andrei Radu.

74' Borja Valero zmienił Politano.

75' Bessa podał do Kouame, a ten spróbował strzału piętą, lecz Handanović znów był na posterunku.

79' Icardi miał dobrą okazję na gola, ale przegrał pojedynek z Radu.

80' Balde Keita zastąpił na murawie Mauro Icardiego.

81' Drugi gol Roberto Gagliardiniego. Włoch wykorzystał dośrodkowanie Ivana Perisicia z rzutu rożnego i ponownie wpisał się na listę strzelców.

82' Mazzitelli za Radovanovicia.