CAMPIONI 2021

 

Djorkaeff: Problem z Icardim jest bardziej złożony

19 kwietnia 2019 | 16:35 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Yuri Djorkaeff udzielił wywiadu dla Gazzetta dello Sport. Były piłkarz Interu wypowiedział się między innymi o Juventusie, szansach Interu na awans do Ligi Mistrzów oraz sytuacji z Mauro Icardim. Oto co miał do powiedzenia.

- Dzisiaj we Włoszech Juve gra przeciwko wszystkim. Daleko za nimi nie jest tylko Inter, ale także cała reszta stawki. To jest prawdziwy problem. Widzę jednak, że Inter stara się stworzyć coś podobnego do ery Morattiego. 24 punkty straty? Nigdy bym tego nie przypuszczał. Inter, który grał w fazie grupowej Ligi Mistrzów sprawiał zupełnie inne wrażenie. Przypomina mi się mecz z PSV i należy przyznać, że takie jest oblicze Interu: brakuje mu ciągłości w wynikach. Mimo to myślę, że skończy na trzecim miejscu. Drużyna jest gotowa do ostatniego wyścigu.

Icardi? To przede wszystkim problem w komunikacji. Wiesz ile podobnych sytuacji wychodzi z Neymarem i PSG? Ten problem jest bardziej złożony, nie dotyczy tylko Interu, lecz całej dzisiejszej piłki. Piłkarze mają większe możliwości i mniejsze poczucie przynależności – powiedział Djorkaeff.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 20 kwietnia 2019 | 17:03   

Gość klasa sama w sobie. Mój ulubiony piłkarz, od niego zaczął się mój Inter


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich