Nowe stroje na Empoli

30 kwietnia 2019 | 23:14 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Według doniesień La Gazzetta dello Sport, jeszcze w bieżącym sezonie powinny zostać zaprezentowane stroje Interu na sezon 2019/2020. Oficjalny debiut nowych trykotów ma mieć miejsce podczas domowego starcia z Empoli w 38. kolejce.

Z podobnymi zabiegami mieliśmy do czynienia już w przeszłości. Jak będą wyglądać nowe koszulki? Nadal brak oficjalnego potwierdzenia, ale kolejne przecieki potwierdzają jedną wersję.

koszulki

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 12

Wiktor

Wiktor 1 maja 2019 | 00:15   

Słabe.

czelu

czelu 1 maja 2019 | 02:19   

Rzeczywiście nic specjalnego . Myślałem że coś odejbią kozak

Ilfenomeno

Ilfenomeno 1 maja 2019 | 07:51   

Krzywe paski na środku wyglądają jakby ktoś głowicy w commodore nie ustawił :)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 1 maja 2019 | 08:46   

nie sa ładne niestety

inter00

inter00 1 maja 2019 | 09:29   

Fatalne są te koszulki, ale przynajmniej nie tak złe jak koszulki Juve ;)

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 1 maja 2019 | 09:40   

Nike powinno zatrudnić Alberto Marianiego, bo to, co robią ich projektanci jest tak słabe, że trudno nawet skomentować. Beznadziejne są te koszulki...

Van Dall

Van Dall 1 maja 2019 | 11:06   

To jest naprawdę niesamowite, jak bardzo można spieprzyć projekt prostej koszulki w paski.

Ilfenomeno

Ilfenomeno 1 maja 2019 | 11:54   

Trzeba pamiętać, że jeszcze jakiś łoś to zaakceptował. Może przedstawili 3-4 projekty Interowi i 2 były wypasione a 2 były słabe by było cos do odrzucenia. Niestety ktoś wybrał te słabe...

Drakon

Drakon 1 maja 2019 | 18:41   

Kapota...

krychu339

krychu339 1 maja 2019 | 19:41   

roboty drogowe, beznadzieja

Maciej Pawul

Maciej Pawul 1 maja 2019 | 23:30   

Zacytuję klasyka - jak mawiają młodzi ludzie, masakracja.

Turbot

Turbot 2 maja 2019 | 10:28   

Widywałem kocie wymiociny o bardziej estetycznej kompozycji... Ten wzór nie może przejść bo piłkarze mogą że wstydu gorzej grać. Zamkną się w sobie i będą cichutko płakać w szatni, patrząc na te przeokrutnie obrzydliwe koszulki. Widzę oczyma wyobraźni jak Van de Beek trzyma swoją drżącymi rękami i płacze: "ja w tym nie wyjdę, trenerze, śmiać się ze mnie będą...".