Walka o LM: Kto z kim w następnej kolejce?

6 maja 2019 | 11:20 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Do końca sezonu pozostały tylko trzy kolejki. Walka o Champions League do tej pory przypominała nieco wyścigi ślimaków, ale może teraz się to zmieni. Zobaczmy, co nas czeka.

Dzisiaj Milan gra u siebie z Bologną i zapewne sobie poradzi, dzięki czemu dorówna w tabeli Romie. Zespół Gattuso jest jednak na tyle kapryśny, że niespodzianka w postaci remisu lub nawet porażki, nie będzie wielkim zaskoczeniem.

W 36. kolejce pewniakiem do trzech punktów jest Inter, który gra z pogrzebanym Chievo. Inter nie wygrał od trzech kolejek, więc jeśli nie z Chievo, to z kim?

Teoretycznie najtrudniej będzie mieć Roma, która zagra z Juventusem, ale według nas to Milan będzie musiał się najbardziej namęczyć, bo gra wyjazdowe spotkanie z Fiorentiną, a Juventus myśli już raczej o wakacjach i nie będzie tak zdeterminowany, jak wówczas, gdy losy Scudetto nie były przesądzone.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 4

wesley87

wesley87 6 maja 2019 | 11:43   

Następna kolejka może być decydującą.Roma i Milan(przypuszczajac,że dziś wygrają z Bologna) remisuje max odpowiednio z Juve i Villa,my wygrywamy z Chievo i mamy awans

wesley87

wesley87 6 maja 2019 | 11:43   

Viola*

inter00

inter00 6 maja 2019 | 17:32   

Boję się bo troszkę już Interowi kibicuję

Darkos

Darkos 6 maja 2019 | 18:15   

Inter nigdy nie jest pewniakiem w meczach ze słabymi drużynami.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich