Agent: Inter to wielki klub. Zobaczymy po sezonie

16 maja 2019 | 12:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Oświadczenie Antoine Griezmanna o zmianie barw klubowych uruchomiło oficjalny casting na jego następcę w szeregach Los Colchoneros. Pomimo zapewnień o chęci pozostania na Stadio Giuseppe Meazza, mocnym kandydatem pozostaje Mauro Icardi.

Najnowszy pomysł mediów mówi o transakcji z Atletico, w którą mógłby zostać włączony jeszcze jeden zawodnik. O kogo chodzi? Piero Ausilio podobno bardzo wysoko ocenia umiejętności Thomasa, zresztą już wcześniej pojawiały się plotki łączące pomocnika z Interem.

Do transferowych rewelacji odniósł się agent zawodnika, który nie wykluczył żadnej ewentualności:

- Inter jest czołowym klubem, ale jeszcze z nikim nie rozmawiałem. Klauzula w umowie Thomasa wynosi 50 mln euro, lecz w przypadku zawodnika o takim profilu, to nie są wielkie pieniądze. Niech sezon się zakończy, a wtedy zobaczymy, co się wydarzy.

Źródło: passioneinter

Polecane newsy

Komentarze: 9

kretos

kretos 16 maja 2019 | 13:23   

Przeciętny gość, 50mln to na Barelle bardziej, a nie na niego

maciosincho

maciosincho 16 maja 2019 | 13:59   

A moim zdaniem Thomas jest 2 poziomy nad Barelai cena 50 mln to nie promocja ale darmo go dają z tym że może się skończyć jak z Mario tu jest problem

claudio

claudio 16 maja 2019 | 14:28   

Thomas świetny pomocnik. Bardzo dobrze rozbija ataki rywali.
W rewanżu Atletico z Juve dał się we znaki jego brak.

GregorK13

GregorK13 16 maja 2019 | 14:39   

Jak najbardziej jestem za, ładnie z dystansu potrafi przymierzyć

inter00

inter00 16 maja 2019 | 15:55   

Przeciętniak

Adriano19f

Adriano19f 16 maja 2019 | 17:37   

Świetny gość,@maciosincho wszystko już powiedział

shakurspeare

shakurspeare 16 maja 2019 | 18:01   

Ta przecietniak, a mecze jego chociaz widzieliscie? Jak to jest przecietniak to czym jest nasz caly skald?

Wiktor

Wiktor 16 maja 2019 | 20:05   

Genialny gość. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to nie zna się na piłce i mówię to z pełnym przekonaniem. To jeden z tych graczy których nie widać a robią robotę. Wciąż ogromny potencjał a już znakomite umiejętności. Jestem jak najbardziej na tak. W miejsce Gagi lub Vecino jak znalazł. Idealny do przerywania akcji, odbioru, walki fizycznej w środku. Dysponuje niezłym podaniem i dobrym przeglądem pola. Ale musi grać w środku obok bardziej kreatywnego gracza.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 17 maja 2019 | 08:56   

Tylko, że my potrzebujemy kogoś kto umie grać do przodu, kierować grą drużyny, wyznaczać tempo, rozdzielać piłki, zagrać niekonwencjonalnie, wyjść poza schematy, a nie kolejnego przecinaka, który nie zmieni obrazu naszej gry i dalej będziemy grali to co gramy, a nowym betonem zostanie Conte i będzie jazda oraz wypierdalanie go z klubu, płacz z lamentem czemu u nas zawsze jest tak samo. Ano dlatego, że jesteśmy jedni z najlepszych w lidze pod względem gry w obronie ale niestety oczy krwawią kiedy trzeba pograć piłką dlatego jakby gość nie był świetny w destrukcji to jest transferem zupełnie zbędnym dla nas w tej chwili.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich